Як зробити трикутник.

Якщо ви захоплюєтеся старовинної японської технікою орігамі - мистецтвом складання з паперу різних фігур - вам потрібно вивчити способи складання основних геометричних форм, що використовуються в різноманітних фігурах орігамі. Одна з таких базових і універсальних форм, без якої не обходиться жоден майстер орігамі - це подвійний трикутник або «водяна бомбочка», як його ще називають. Скласти подвійний трикутник можна кількома способами.
Інструкція
1
Візьміть квадратний аркуш паперу і перегніть його по обох діагоналях. Потім переверніть квадрат і зігніть його навпіл горизонтально, поєднавши верхній і нижній край.
2
Згини утворюють центральну точку квадрата. Натисніть на неї - діагональні лінії вигнуться вгору, а горизонтальна лінія - вниз. Зігніть квадрат по намічених лініях. У вас вийде складений трикутник.
3
перелістніте його правий кут вліво, а потім переверніть трикутник і перелістніте лівий кут вправо. Це був перший, найбільш поширений спосіб складання базової форми трикутника.
4
Ще один метод, що дозволяє скласти базовий трикутник, також як основу використовує квадратний аркуш паперу.
5
Складіть лист навпіл, поєднавши верхній край з нижнім і зігнувши його на себе. Складений папір зігніть навпіл знову по вертикальній центральній лінії, з'єднавши правий край з лівим.
6
Зігніть ближній до вас квадрат по діагоналі на себе, розкриваючи кишеню. Вийде передній трикутник.
7
Переверніть фігуру і виконайте те ж дію з другим квадратом, розплющивши його в форму трикутника.
8
Щоб скласти базовий трикутник третім способом, зігніть по діагоналі квадратний аркуш паперу. Поверніть вийшов трикутник довгим підставою вниз.
9
Перегніть трикутник навпіл, намітивши середню вертикальну лінію. Правий і лівий кути трикутника зігніть вгору, до центральної лінії - один на себе, і один від себе. Розплющите квадратні кишені, щоб отримати трикутники.