Як змінити своє ставлення до ситуації.

Будь ситуація, яку підносить людині доля, дається йому для отримання цінного життєвого досвіду. Багато людей люблять скаржитися на те, що життя несправедливе, і що комусь щастить, а їм немає. При цьому нарікають на долю навіть не замислюються, що ця ситуація їм дарована не дарма.
Інструкція
1
Неприємна подія часто сильно вибиває людину зі звичного життєвого ритму. У цьому випадку необхідно проаналізувати ситуацію, що склалася. Добре, якщо для цього вам хоча б на невеликий проміжок часу вдасться усамітнитися. Вимкніть всі засоби зв'язку, включіть приємну медитативну музику, вимкніть світло, запаліть пахощі або аромалампу. Створіть для себе ту обстановку, яка дозволить вам максимально розслабитися і спокійно поміркувати. Прийміть будь-яку зручну позу або просто ляжте на ліжко. Під час розслаблення ви повинні перебувати у свідомому стані, і контролювати себе, щоб не заснути. Закрийте очі, зосередьте увагу на диханні, постарайтеся прибрати всі сторонні думки.
2
Коли ви відчуєте, що внутрішньо готові до аналізу, почніть згадувати кожну деталь сформованої ситуації. Тільки тепер спостерігайте за всім як би з боку. Постарайтеся ставитися до всього що відбувається спокійно. Проаналізуйте з чого все почалося, як розвивалася ситуація і чим закінчилася на даний момент. Подумайте, для чого дана була вам ситуація, чому повинна була вас навчити. Тільки не кажіть собі, що просто тепер будете уважні з якоюсь людиною, адже це через нього все почалося. Не потрібно нікого звинувачувати, адже будь-яка подія ми притягуємо в своє життя своїми думками і словами. Краще подумайте, чому вас навчило подія в духовному плані. Може ви зрозуміли, що, наприклад, занадто грубі, честолюбні, м'які у житті. Направте зусилля на розвиток у своєму житті протилежних якостей і ці зникнуть самі собою. Таким чином, доля більше не буде ставити вас в подібні неприємні ситуації.
3
Якщо ви не приділили належної уваги аналізу події події або прийшли до неправильного висновку, то доля сповістить вас про це. Вона ще раз включить у ваше життя подібний сценарій, але він буде більш важкий. Так як, якщо людина не зрозумів, чому його вчать в легшій формі, то повинен здогадатися, коли його доля вдарить ще болючіше.