Як збільшити продуктивність ПК. Як збільшити оцінку на графіки пк.

Якщо ви вирішили збільшити продуктивність вашого персонального комп'ютера, то спочатку виберіть варіант здійснення поставленого завдання. Або ви спробуєте налаштувати параметри його роботи, або підключити до нього нове обладнання.
Вам знадобиться
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
Почніть з першого варіанта. Спочатку почистіть жорсткий диск і налаштуйте параметри його роботи. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і клікніть правою кнопкою по системному розділу жорсткого диска. Виберіть пункт «Властивості». У меню, натисніть кнопку «Очищення диска». Дочекайтеся завершення підготовки файлів до видалення. Натисніть кнопку «Ок» для підтвердження очистки диска.
2
Тепер поверніться до властивостей системного розділу і приберіть галочку з параметра «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску». Натисніть кнопку «Ок» і дочекайтеся завершення застосування нових параметрів для файлів цього розділу. Тепер відкрийте вкладку «Сервіс». Натисніть кнопку «Виконати дефрагментацію».
3
Тепер виділіть необхідний розділ і натисніть кнопку «Дефрагментація диска». Цей процес може зайняти досить багато часу, тому краще запускати його на ніч. Тепер скачайте і встановіть програму Advanced System Care. Це дозволить виконати всі інші етапи оптимізації, використовуючи всього одну утиліту.
4
Запустіть цю програму і відкрийте меню «Очищення Windows». Виділіть галочками чотири пункти цього меню і натисніть кнопку «Сканувати». Зачекайте, поки утиліта виявить помилки в системі. Тепер натисніть кнопку «Ремонт» і дочекайтеся завершення запущеної процедури.
5
Відкрийте меню «Діагностика системи». Встановіть прапорці біля всіх пунктів цього меню, виключивши параметр «Дефрагментація», т.к. цей процес ви вже проводили. Повторіть алгоритм запуску процесів сканування та ремонту. Закрийте утиліту Advanced System Care після завершення її роботи.
6
Якщо після всіх проведених процедур вас як і раніше не влаштовує продуктивність вашого комп'ютера, то придбайте і встановіть додатковий модуль оперативної пам'яті. Це найбільш простий і досить ефективний спосіб прискорення роботи комп'ютера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PePQl2qMVek
Збільшити продуктивність в іграх без покупки «заліза» досить легко. Головне не перестаратися в методах. В іншому випадку ви можете залишитися взагалі без комп'ютера. Перетворити свій старенький комп'ютер, який пам'ятає ще другу «Епоху імперій» в сучасний супер-агрегат вам не вдасться. А ось оптимізувати настройки системи так, щоб вона стала набагато продуктивніше - цілком під силу.
Вам знадобиться
  • Доступ до інтернету, додаткове охолодження
Інструкція
1
Для початку проведіть підготовчу работу.Дефрагментіруйте розділи жорсткого диска. Після цього всі складові файлу будуть зібрані в одному місці, що значно зменшить час откліка.Чтоби провести дефрагментацію клікніть по розділу диска (наприклад, диску С) правою кнопкою миші, виберіть вкладку властивості і натисніть «Провести дефрагментацію». Якщо до цього ви не проводили дефрагментацію, запасіться терпінням, це досить тривалий процес.
2
Дефрагментуйте реєстр. Через довгий час роботи реєстр заповнюється величезною кількістю «битих» посилань. Вони сильно гальмують систему. Провести очистку можна за допомогою різних безкоштовних і простих утиліт, таких як NBG Clean Registry.
3
Проведіть очистку комп'ютера. Непотрібні cookie, переповнені папки temp та інший системний сміття не сприяє продуктивності. Вручну виробити таку чистку вам навряд чи вдасться, але з цим легко впораються програми-оптимізатори. Такі як Ashampoo WinOptimiser або CCleaner.
4
Тепер пора перейти до «важкої артилерії». Основний стрибок продуктивності вам дасть «розгін» відеокарти і процесора. Розганяти потрібно розумно і, бажано, поступово. Всупереч міфам, відеокарти після розгону не так вже й часто горять, але система через перегрів може зависнути. Тому буде краще, якщо ви заздалегідь подбаєте про більш потужному охолодженні. Здійснюється розгін за допомогою різноманітних програм. Таких як RivaTuner (для карт nVidia) або PowerStrip.
5
Потужність процесора збільшується перемиканням його тактової частоти на більшого значення. Це збільшить споживання енергії, що може привести до поломки. Але при розгоні на 10-20% ніяких катастроф, як правило, не відбувається. Багато в чому це гарантує «молодість» системи, але обзавестися більш потужним блоком живлення і кулерами варто в будь-якому випадку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l5E9wNdxWsY
Корисна порада
Крім цього, існують утиліти (такі як Hare або Game Prelauncher), які зосереджують зусилля системи на грі, не вносячи змін у технічні характеристики комплектуючих. Не варто очікувати від них вражаючого ефекту, але кілька FPS вони точно додадуть.