Як виводити натрій з організму. набряки Як вивести натрій з організму.

Надлишок солей натрію в організмі викликає затримку виведення рідини з організму і. як наслідок, набряки. Як же впоратися з надлишком солей натрію і як зробити так, щоб вони не накопичувалися в організмі?
Інструкція
1
Перш ніж докорінно змінювати свій спосіб життя (а це неодмінна умова для позбавлення від надлишку солей натрію в організмі), пройдіть повне обстеження і порадьтеся з фахівцями з приводу нового режиму харчування і прийому лікарських препаратів (діуретиків). Якщо у вас виявили якесь захворювання, що перешкоджає виведенню солей натрію, пройдіть повний курс лікування, а потім, в якості підтримуючої терапії, обмежте вживання звичайної кухонної солі (NaCl) до мінімуму.
2
Навіть якщо ніяких патологічних змін в організмі не виявлено, це не привід, щоб відмовлятися від виведення солей, так як рано чи пізно їх надлишок позначиться на стані нервової та серцево-судинної системи, травленні і структурі кісткової тканини. Якщо ви поки не можете повністю перейти на солі дієту, готуйте страви без додавання солі і підсолюйте їх вже за столом.
3
Обмежте і вживання вуглеводних продуктів (картоплі, хлібобулочних виробів, цукру), що сприяють утриманню рідини в організмі, а, отже, і солей натрію. Втім, рисова дієта або рисовий відвар, який приймається щоранку натщесерце, навпаки, посприяє позбавленню від надлишків рідини і солі.
4
Скоротіть кількість уживаних в їжу білкових продуктів, особливо м'яса. Однак молоко і молочні продукти, багаті солями калію, які є антагоністами натрієвих, будуть вам дуже і дуже корисні.
5
Їжте більше овочів, таких, як буряк, капуста, селера, сприяють не тільки своєчасному виведенню рідини, але й містять калійні солі, необхідні для роботи серця і нирок. Пийте тільки воду або зелений чай (з молоком).
6
По можливості, відвідуйте хоча б раз на тиждень лазню або сауну (після консультації з лікарем). Однак після парилки не пийте відразу багато води, щоб ефект від процедури не був змазаний; обмежтеся склянкою зеленого чаю.