Як привітати лікаря з днем ??народження.

Вам хочеться привітати з днем народження лікаря, який виявив стосовно вам чи вашим близьким особливу чуйність і уважність, вилікував вашої дитини, надав термінову допомогу, а може бути, цей лікар ваш колега або родич? Спробуйте зробити це оригінально, акцентуючи увагу на тому, що він не просто іменинник, а на тому, що у нього особливе покликання.
Інструкція
1
Сходіть в канцелярський магазин і підберіть листівку, яка відповідає темі свята. У випадку якщо це ювілей, можна купити адресу з відповідною датою. Можливо, знайдеться листівка, в малюнку або фотографії на якій є якісь деталі, які підходять іменинникові.
2
Підготуйте текст привітання. Можна зайти в інтернет на відповідні сайти і вибрати вірш, зміст якого найбільше близько буде відображати те, що вам хочеться сказати у привітанні.
3
Напишіть свої вірші, якщо ви не знайшли нічого з того, що могло б відповідати професії або особистим якостям іменинника, і якщо ви відчуваєте в собі сили створити оригінальне римоване привітання.
4
Напишіть привітання в прозі, якщо віршування не ваш коник. Можливо, що це допоможе краще передати ваші почуття і емоції. Не забудьте згадати про те, які у цієї людини є позитивні якості, які можуть дати привід для захоплення.
5
Текст привітання пишіть від руки, що дасть можливість підкреслити вашу повагу і пошану до цієї людини.
6
Прочитайте імениннику написане вами при врученні подарунка, дотримуючись правильну інтонацію, яка відображатиме настрій тексту.
7
Напишіть привітання з днем народження на сторінці лікаря в інтернеті, якщо немає можливості або наміру робити це особисто. При оформленні поздоровлення можна використовувати пропоновані на відповідних сайтах малюнки, а краще проявити свою фантазію, яка допоможе зробити зображення тематичним, відповідним конкретного випадку.
8
Опублікуйте вітальне оголошення в газеті, в якому обов'язково відзначте, що іменинник - лікар, і напишіть про його професійні та людські якості.
9
Оберіть оригінальний подарунок, якщо це буде доречним. Можна купити або щось необхідне для роботи медика, або зробити гравіювання на будь-якому подарунку, згадавши в написи професію цієї людини і висловивши свою вдячність.