Як вставити картинку у флеш. flash розмістити зображення.

Флеш-технології зараз дуже активно використовуються при створенні інтернет-сторінок і різних доповнюючих елементів для них (банерів, кнопок, реклами і так далі). Під нього можна додавати різні додатки, такі як звуки і зображення. Як же це робити?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички роботи з Macromedia Flash.
Інструкція
1
Виконайте додавання зображення у флеш, для цього виберіть команду File - Import і у вікні вкажіть шлях до графічного файлу, який буде поміщений в бібліотеку, а в подальшому доданий у вигляді символу на сцену. При імпорті файлів у форматі png та gif зберігатиметься режим прозорості. Якщо використовується анімований файл у форматі gif, тоді автоматично проводиться його розбивка на кадри і зберігаються тимчасові проміжки. Для більш зручної роботи з таким форматом рекомендується виконувати імпорт анімаційної графіки одразу в символ кліпу.
2
Створіть новий кліп, для цього використовуйте команду Insert - New Symbol, далі Movie clip. Виконайте імпорт файлу анімації, помістіть його в потрібне місце на сцені кадру, тим самим ви будете позбавлені від складності покадрового позиціонування зображення. Якщо у вас кілька файлів анімації з іменами з цифровими закінченнями, то вони імпортуються в послідовні кадри. Імпортувати можна не тільки растрові зображення, також можна вставити в Flash векторні файли картинок, створені в додатках AutoCad, Adobe Illustrator. Для додавання тривимірної графіки у флеш, використовуйте покадровий імпорт в форматі ai.
3
Використовуйте дозвіл не більше 75 дюймів, якщо ви хочете вставити відскановане зображення у флеш. Використовуйте основний формат png для імпорту зображень, це дасть можливість поєднувати невеликий обсяг файлів і висока якість проекту.
4
Підготуйте зображення до імпорту: встановіть розмір, кількість квітів, виконайте ретуш, оформите потрібний зовнішній вигляд. Flash також підтримує імпорт BMP файлів, послідовності зображень. Вони імпортуються в якості одного об'єкта, і розміщуються на Bitmaps. Флеш також може імпортувати багатошарові зображення, якщо виконати вставку такого файлу, в поточний документ Flash додадуться нові верстви. Переконайтеся в такому випадку, що на екрані відображена монтажна лінійка.
Додавання додаткових мультимедійних елементів у флеш здійснюється за допомогою редакторів. Найпоширенішим з них є Macromedia Flash MX, проте інші програми також мають схожий функціонал.
Вам знадобиться
  • - програма Macromedia Flash MX.
Інструкція
1
Підготуйте аудіофайл для додавання в флеш. Найкраще використовуйте записи хорошої якості з високим бітрейтом. Видаліть із запису шуми, налаштуйте його звучання в програмі для редагування аудіозаписів, якщо це необхідно. Файл повинен мати формат MP3 або будь-який інший, підтримуваний використовуваним вами редактором для створення флеш.
2
Відкрийте вашу програму для редагування флеш, після чого відкрийте файл, в який хочете вставити звук . За допомогою меню редагування або вставки знайдіть параметр імпорту файлів для додавання в програму. Зверніть увагу, що вони можуть підтримувати різні формати файлів, але найкраще використовувати найвідоміші з них.
3
Якщо на вашому комп'ютері раніше не було встановлено програми для редагування флеш, скачайте Macromedia Flash MX або її аналог з офіційного сайту розробника. Також ви можете використовувати інші ресурси, щоб скачати інсталятор програми. Залежно від виробника їх використання може бути платним, при оплаті онлайн використовуйте віртуальну екранну клавіатуру.
4
Встановіть програму-редактор на ваш комп'ютер, слідуючи вказівкам пунктів меню інсталятора Macromedia Flash MX. Якщо потрібно, встановіть програму-русифікатор. В меню File відкрийте флеш-файл, в який ви хочете додати звук. Використовуйте меню з назвою Import або Import to library для вставки мультимедійного об'єкта в флеш.
5
У вікні вкажіть директорію знаходження потрібного елементу на вашому комп'ютері. Якщо формат аудіозапису не дозволені додатком, використовуйте для його перетворення різні програми-конвертери, які ви також можете знайти в інтернеті. Також для користувачів високошвидкісного інтернету можливе перетворення записи в режимі онлайн.
Корисна порада
Заздалегідь готуйте файли для вставки у флеш.