Як навчитися малювати машини. малюють машину і научіца відео.

В дитинстві багатьох дітей захоплює малювання, і якщо йдеться про хлопчиків, то найчастіше вони мріють намалювати машинку або татів автомобіль. Дорослій теж буде цікаво дізнатися, які правила потрібно дотримуватися, щоб правильно намалювати автомобіль і навчити малювати автомобілі своєї дитини.
Вам знадобиться
  • -холст, папір; -карандаш; -прямі руки
Інструкція
1
В першу чергу, пам'ятайте, що машина, як і будь-який інший предмет, на полотні чи папері перетворюється в певну послідовність плям, крапок і ліній. У кожного типу автомобіля своя власна форма, і від цього залежить форма колірного плями на вашому малюнку.
2
Визначте, яку саме машину ви хочете намалювати, і уявіть її у вигляді геометричної фігури. Спортивна машина буде нижче, довше і витонченіше, ніж більш високий і квадратний позашляховик.
3
Найкраще починати малювати автомобілі з натури, дивлячись на реальні моделі або фотографії машин. Це дозволить вам правильно розташовувати колеса по відношенню до кузова, міняти їх відстань в різних моделях автомобілів, дотримуватися пропорції корпусу і вікон.
4
Малюючи автомобіль, не забувайте, що всі лінії в ньому підпорядковані один одному. Проведіть лінію днища так, щоб її нахил правильно поєднувався з розташуванням коліс, а лінія капота відповідала лінії багажника.
5
Якщо ви малюєте спортивну машину і хочете продемонструвати її динаміку, використовуйте незграбні і асиметричні геометричні форми в якості основи для малювання.
6
Якщо ви хочете намалювати легкий жіночий автомобіль міського типу - використовуйте округлі і м'які форми. Подивіться на автомобіль, який ви хочете змалювати з натури. Визначтеся, де в ньому прямі і симетричні лінії, а де - незграбні і обтічні.
7
Визначте, яке становище його коліс щодо корпусу, а також чи є автомобіль похилим, і яка в нього посадка - висока або низька. Від цього залежить реалістичність вашого малюнка. Також звертайте увагу на лінію даху машини. Вона може бути прямою, зігнутою, обтічної і похилої, а в деяких випадках (наприклад, в кабріолеті) даху взагалі немає.
8
Важливо пам'ятати про те, що малюнок виглядає цікаво тільки в тому випадку, якщо він правильно розташований на аркуші паперу і взятий з правильного ракурсу. У випадку з малюванням автомобіля, найкраще брати ракурс збоку. Він найкраще підходить для навчання і відображення основних параметрів машини.
9
Розташовуйте начерк майбутнього малюнка на аркуші паперу так, щоб він гармонійно вписувався в композицію, не був занадто маленьким або занадто великим.
10
Зобразіть рисунок трохи вище середини альбомного аркуша, залишивши невеликі вільні поля зліва і справа. Після того, як ви намалюєте автомобіль, додайте до нього додаткові елементи оточення - дорогу, тіні, дерева або людей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/Ml4fVAwsC7U
Зверніть увагу
Для початківців: малюйте автомобілі з натури.
Корисна порада
Кожна машина має свою форму, від цього залежить форма колірного плями на вашому малюнку