Як продати туфлі.

Іноді виникають ситуації, коли люди роблять необдумані вчинки. Наприклад, купують екстравагантні туфлі, які нікуди і нема з чим носити. Хіба ви не вгадують з розміром взуття при покупці в інтернет-магазині. З подібних ситуацій є вихід, адже туфлі можна продати!
Вам знадобиться
  • - банківська карта для отримання оплати;
  • - реєстрація в інтернет-аукціонах;
  • - реєстрація в соціальних мережах і блогохостингах.
Інструкція
1
Перше, що варто зробити при продажу неподошедшую пари взуття - обдзвонити знайомих з відповідним розміром. Цілком ймовірно, що потенційна господиня туфель живе зовсім поруч і мріє саме про цю пару. Зателефонуйте подругам, відправте фотографію знайомим дівчатам, викладіть фото в соціальні мережі з коментарем про причини продажу. Є велика ймовірність, що хтось із ваших віртуальних друзів зацікавиться пропозицією або порекомендує туфлі вже своїм знайомим.
2
Також можна продати туфлі через інші соціальні мережі і блогохостинги. Наприклад, в Живому Журналі є безліч співтовариств, що спеціалізуються на продажі неподошедшую одягу та взуття. Скористайтеся пошуком, знайдіть такі спільноти, зробіть докладний опис взуття і викладіть кілька фотографій. Покупець обов'язково знайдеться.
3
Є ще один, дуже популярний спосіб продажу одягу, взуття чи будь-яких інших речей. Мова про інтернет-аукціонах. Є російські аукціони, є популярні в усьому світі (наприклад, eBay). З урахуванням того, що тепер отримання грошей через службу PayPal доступно і громадянам Росії, спробуйте продати туфлі через аукціони. Але не забудьте порахувати вартість доставки окремо і повідомити її покупцям. Для продажу туфель через аукціони досить усього лише там зареєструватися і ввести свої докладні дані.
4
Але як же отримати гроші, якщо покупець віртуальний і знаходиться в іншому місті чи навіть країні, запитаєте ви? Все легко і просто. Необхідно отримати передоплату, перш ніж відправляти туфлі в інше місто. Передоплату можна отримати на банківську карту, відправивши реквізити покупцеві. Можна скористатися електронною валютою, але краще віддати перевагу інший варіант, наприклад, відправити посилку післяплатою, тоді покупець оплатить товар при отриманні.
Туфлі, зроблені в домашніх умовах самостійно, можуть стати незвичайним і оригінальним доповненням вашого стилю. Для постійного повсякденного носіння такі туфлі не будуть занадто міцними, але вони цілком підійдуть для того, щоб носити їх будинку або використовувати як атрибута до театрального костюму. Для створення таких туфель вам не знадобляться специфічні навички - досить мати навик шиття і власну швейну машинку.
Інструкція
1
Для початку зробіть заготовку розміру ваших ступень - обведіть їх олівцем на щільному картоні так, щоб контур був трохи ширше реального контуру ваших ніг.
2
Виріжте з картону заготовки для майбутніх підошов ваших туфель. Прикладіть їх на щільний повсть, зафіксуйте швейними шпильками і виріжте. Потім зробіть те ж саме з замшевого тканиною - таким чином, у вас в наявності опиняться дві заготовки для кожної підошви, замшева і повстяна.
3
Войлочная підошва повинна бути зовні, замшева - всередині. Приколіть одну заготовку до іншої швейними шпильками так, щоб замша була внизу, а повсть - вгорі.
4
З щільного паперу виріжте верх туфель, що закриває передню верхню частину стопи. Помістіть заготовки верхньої частини туфель на повсть і виріжте їх.
5
Потім приготуйте ще дві паперових смуги для задньої частини туфель - оберніть по смузі паперу навколо кожної п'яти. Довжина смуги повинна бути такою, щоб її краї з'єднувалися з краями передньої частини туфель.
6
Перенесіть на повсть викрійку задньої частини і так же виріжте її в двох примірниках. Зшийте задню частину з передньою для однієї туфлі, потім повторіть те ж саме для іншої.
7
Потім зшийте готовий повстяний верх кожної туфлі з замшевого підошвою. Виріжте з замші або шкіри дублікат викрійки передньої і задньої верхньої частини туфлі і пришити їх до повстяному верху. Тепер пришийте повстяну підошву до замшевого. Ваші туфлі готові.