Як розібрати Asus f5.

Найчастіше ноутбуки розбирають не тільки для заміни внутрішніх складових, а й для чистки його від скупчилися за час користування всередині пилу і крихт. Насправді розібрати Asus f5 не складніше, ніж стаціонарний комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - викрутка малого діаметра;
  • - негострий ніж;
  • - фен.
Інструкція
1
Підготуйте робочу поверхню, найкраще застелите стіл будь-якою тканиною, щоб не втратити дрібних деталей. Вимкніть комп'ютер від джерела живлення і зніміть батарею. Переконайтеся, що гарантійний термін на товар вже вийшов і ознайомтеся з умовами договору, оскільки розбирання ноутбука може позбавити вас зобов'язань продавця і виробника.
2
Переверніть комп'ютер лицьовою стороною вниз. Відкрутіть верхню кришку за допомогою хрестової викрутки. Зніміть кріплення з жорсткого диска і, акуратно від'єднавши дроти, витягніть його з корпусу.
3
Акуратно дістаньте планки оперативної пам'яті. Відкрутіть всі видимі елементи кріплення з корпусу, не забувши про відсік для батареї.
4
Переверніть ноутбук. Зніміть панель над клавіатурою, при цьому можна скористатися тонкою плоскою викруткою або не гострим ножем. Будьте гранично обережні з цією деталлю, оскільки вона дуже тендітна в середині, а засувки з боків зроблені з товстого пластика.
5
Зніміть клавіатуру. Від'єднайте дроти і шлейфи підключення монітора, тачпада і клавіатури, притримуючи їх за підстави. Будьте особливо обережні з ними, оскільки часто їх важко надалі знайти в продажу в звичайних магазинах. Відкрутіть кріпильні елементи екрану монітора, попередньо знявши з них наявні заглушки за допомогою викрутки.
6
Знову переверніть комп'ютер. Від'єднайте дисковод, модем, витягнете материнську плату. Продуйте вентилятор феном, при цьому повітря, спрямований на нього, повинен бути холодним. Повторіть операцію для клавіатури, попередньо витрусивши звідти скупчилися крихти. Якщо потрібно повне розбирання клавіатури, найкраще провести її на окремій застеленій поверхні.
7
Усуньте пил з корпусу та інших частин ноутбука за допомогою безворсовой сухої тканини.
8
Зберіть ноутбук, діючи в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Комп'ютер при розбиранні повинен бути вимкнений.
Корисна порада
Користуйтеся підходящими за розміром викрутками.