Як поліпшити аудіозапис.

Поліпшити якість аудіозапису наявними на даний момент в мережі додатками практично неможливо. Єдине, що ви можете зробити - це очистити звук від перешкод, зробити його більш чітким і розбірливим.
Вам знадобиться
  • - програма для редагування аудіозаписів, наприклад Sony SoundForge.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму для обробки та редагування аудіозаписів. Переконайтеся, щоб вона підтримувала функції копіювання аудіо, кодування з одного формату в інший, міняла бітрейт, зменшувала шуми, підтримувала більшість використовуваних вами форматів аудіофайлів. Таких програм безліч, одна з найбільш зручних і затребуваних у користувачів ПК - Sony SoundForge. Вивчіть меню встановленої програми, ознайомившись з призначеннями кнопок та пунктів меню.
2
Відкрийте аудіозапис за допомогою редактора. Спробуйте перетворити дані, збільшивши бітрейт записи. Можливо, ви помітите невеликі зміни, але навіть якщо виставите максимальне значення, відчутних результатів ви не отримаєте, вони будуть порівнянні, наприклад, з тими, коли ви просто збільшуєте розмір картинки в редакторі - розмір більше, якість те ж, а часом і гірше. Однак спробувати і послухати, що вийде варто, можливо, вийде поліпшити запис.
3
Також скористайтеся функцією очищення звуку від шумів, це зробить запис набагато більш чіткої, ніж вона була раніше. Приберіть луна. Зверніть увагу, що найчастіше зміна бітрейта в одному і тому ж форматі призводить до втрати якості навіть при умовах, що його значення збільшується. Тому найкраще працюйте з копіями записів.
4
Якщо є можливість, скачайте з інтернету цікаву для вас аудіозапис в форматі без стиснення (lossless) і перекодуйте її в mp3 у високому бітрейте. Також чудовим варіантом буде копіювання з CD-диска за допомогою Windows Media Player.
5
Виставите висока якість аудіо і хороший бітрейт в настройках копіювання. До речі, не рекомендується кодування з mp3 в той же формат, оскільки втрати якості будуть тільки збільшуватися в більшості випадків.
Зверніть увагу
Підвищення бітрейта не чинить якість аудіозапису краще.
Корисна порада
Подбайте заздалегідь про якість звучання аудіо, оскільки якщо воно спочатку було записано в низькій якості, результат буде не найкращим.