Як збільшити очі за допомогою підводки. Як за допомогою рідкої підводки візуально збільшити очі.

За допомогою підводки цілком можливо візуально збільшити очі і зробити їх виразними. Для того щоб домогтися такого ефекту, можна скористатися косметичним олівцем, рідким підведенням або звичайними тінями.
Інструкція
1
Перш ніж починати підводку очей, сядьте зручно, щоб ваша права рука вільно рухалася і при цьому стабільно спиралася на поверхню столу. Якщо рука здригнеться, всю процедуру доведеться починати заново.
2
Лінію підводки проводьте якомога ближче до краю століття, щоб не залишалися ділянки незафарбовані шкіри. Для того щоб бути впевненою в цьому, спочатку поставте між віями точки. Якщо ви не здатні нанести підводку одним рухом, робіть її невеликими штрихами, які згодом з'єднайте в рівну лінію. Якщо ви використовуєте рідку підводку, то спочатку слід нанести сухі тіні. Крім того, спочатку проведіть лінію, використовуючи контурний олівець. А вже потім користуйтеся поверх нього рідкої підведенням.
3
Для того щоб візуально ваші очі стали більше, використовуйте підводки не чорний, а світло-коричневого кольору. Або перламутрового, золотого, сріблення. Все залежить від кольору ваших очей і виду макіяжу.
4
Візуально збільшує очі підводка, виконана з середини верхньої повіки. Починайте її від основи вій і ведіть до зовнішнього кута, поступово піднімаючи. «Розкриє» очей і зробить його більш округлим невеликий штрих у вигляді коми на кінці лінії.
5
Якщо ви вважаєте, що у вас вузькі очі, і хочете зробити їх ширше, намалюйте тонку стрілку у зовнішнього і внутрішнього кутів очі. А в центрі лінії зробіть потовщення. Можете взагалі відмовитися від промальовування стрілки в куточках і акцентувати підводку посередині верхньої повіки. Якщо для нанесення підводки ви використовуєте тіні або контурний олівець, то спробуйте таку ж лінію зобразити і на нижньому столітті.
6
Якщо ви схильні до експериментів і не боїтеся ризикувати, то можете збільшити свої очі досить оригінальним способом. Верхню повіку підведіть одним кольором, а нижнє контурним олівцем на наскільки тонів світліше. Очі будуть виглядати набагато більший і з часткою оригінальності.