Як дивитися 3d фільми в окулярах.

Популярність 3D-фільмів набирає обертів. Тепер не тільки в залі кінотеатру, але і вдома можна поринути в чарівну атмосферу стереоскопічного зображення. Проте варто пам'ятати декілька правил, яких потрібно дотримуватись, якщо ви вирішили дивитися 3D-фільми в окулярах.
Інструкція
1
Перед переглядом простежте, щоб на вас або телевізор не потрапляли прямі сонячні промені або світло від денних ламп. Такий вплив може спотворювати отримується зображення, якість картинки буде розмитим.
2
Якщо ви страждаєте від епілепсії, то краще утримайтеся від перегляду такого роду фільмів.
3
Не рекомендується дивитися 3D-фільми в окулярах маленьким дітям і літнім людям. Краще не ризикуйте своїм здоров'ям, якщо ви ослаблені після якої-небудь хвороби. Слід для початку відновити сили, а вже потім братися за перегляд. Навіть у здорових людей при перегляді 3D-фільмів може виникнути нудота, запаморочення, втому очей.
4
Під час використання 3D при перегляді фільму, робіть один-два невеликих перерви протягом сеансу. Посидьте спокійно хвилини три - п'ять, знявши окуляри і закривши очі. Така процедура допоможе вашим органам зору не перенапружуватися.
5
Одягнувши 3D-окуляри, не сидіть дуже близько до екрану або монітора. Постарайтеся перебувати якнайдалі від екрану під час перегляду фільму. 3D-програвач обов'язково повинен знаходити на одному рівні з вашими очима.
6
Якщо під час перегляду фільму, ви відчули головний біль або втома очей, то відразу ж припиняйте перегляд і знімайте окуляри. Запам'ятайте, хороший зір дорожче для людини, ніж навіть найцікавіший фільм.
7
Не зловживайте 3D-фільмами. Один фільм на тиждень - оптимальна кількість для людини з ідеальним зором. Якщо ваш зір далеко від досконалості, отже, і кількість переглядаються 3D-фільмів має бути мінімальним.
8
Найголовніше правило, яке варто дотримувати - ні в якому разі не носити 3D-окуляри, якщо ви не дивіться фільм в форматі 3D. Якщо не дотримуватися цього правила, то проблем із зором не уникнути.
В останні роки використання 3D-окулярів стало по-справжньому модною новинкою, яка залучає в кінозали людей різних покоління. Щоб перегляд 3D-фільмів приносив тільки задоволення, а не проблеми зі здоров'ям, слід дотримуватися кількох простих правил.
Інструкція
1
Виберіть правильне місце для перегляду фільму, що йде в форматі 3D. В першу чергу, ви не повинні перебувати до екрану занадто близько. Крім того, що це надзвичайно шкідливо для зору, ви не зможете повною мірою отримати задоволення від кіно. Картинка буде виглядати змащеній, іноді нечіткою, а дії героїв на першому плані здадуться занадто швидкими і мигтять. Простежте також, щоб на ваше крісло або екран не падало пряме промінь денного або штучного світла. Це також може вплинути на якість зображення.
2
Робіть невеликі перерви в перегляді. Щоб уникнути втоми і почервоніння очей, досить зробити кілька коротких перерв на розслаблюючі вправи. Поводите очима зверху вниз, зліва направо, по діагоналі. Намагайтеся захопити поглядом якнайбільше видимих предметів. Потім посилено поморгайте десять разів. Виберіть кілька об'єктів, один з яких знаходиться зовсім поряд з вашими очима, а другий - в декількох метрах. По черзі фокусуйте увагу на цих предметах.
3
Слідкуйте за здоров'ям. При виникненні сильних головних болів слід негайно перервати перегляд. Навіть наймодніша кіно новинка не варто вашого зору. Не використовуйте 3D-окуляри під час хвороби. Якщо під час перегляду фільмів у 3D-форматі неприємні відчуття з'являються регулярно, це привід відвідати лікаря.
4
Не зловживайте відвідуваннями 3D-кінотеатрів. Дивитися фільми через спеціальні окуляри безпечно не частіше, ніж раз на тиждень. Це ж правило поширюється на перегляд фільмів по домашньому телевізору з функцією 3D.
5
Простежте, щоб діти не використовували 3D-окуляри занадто часто. Те що відносно безпечно для дорослої людини, може нанести шкоду незміцнілому зору дитини. Небажаним є також перегляд 3D-фільмів для людей пенсійного віку.
Зверніть увагу
Людям з розладом нервової системи, хворим на епілепсію перегляд фільмів через 3D-окуляри строго не рекомендований.
Корисна порада
Чи не пробуйте дивитися через спеціальні окуляри кінострічки, які для цього не призначені. Якість зображення вас розчарує.