Як зігнати жир зі спини.

Скупчення жиру на спині не найкрасивіше видовище. Обвислі припухлості під лопатками і жирової пояс на попереку навряд чи прикрасять хоч кого-небудь. Позбутися від них можна і потрібно - це буде не так складно як багато хто собі уявляє.
Інструкція
1
Найперше і головна умова позбавлення від жиру в будь-якій частині тіла (у тому числі і на спині) - перехід на низькокалорійну дієту. Знизьте добове споживання калорій до 1000-1200 кк.
2
Головним чином приберіть з раціону жирну їжу. Споживайте тварин жирів не більше 20 г в день. Слідкуйте за вмістом білка (не менше 50 г) і не налягайте на вуглеводи (200-250 г). Не забувайте вживати 20-27г рослинних масел в день, жир від них організм не візьме, але містяться вітаміни будуть корисні. Не змішуйте рослинні і тваринні жири за один прийом їжі, на користь вам це не піде.
3
Їжте більше фруктів, овочів і всілякої зелені. Рослинна їжа не тільки корисна, але і вкрай низькокалорійна, вона допоможе вам підтримувати дієту. Ні в якому разі не беріться голодувати! Ефект буде абсолютно протилежним. Всі втрачені кілограми жиру повернутися в двократному розмірі відразу після голодування.
4
Щоб швидше зігнати жир зі спини, робіть кілька разів протягом дня невеликі фізичні вправи. Зробіть зарядку вранці і пробіжку ввечері. Фізична активність допоможе вам збільшити споживання енергії на 20-30%, і жири будуть активніше розщеплюватися.
5
Частіше напружуйте м'язи спини. Робити це можна, де завгодно: як вдома, так і на роботі, сидячи за комп'ютерним столом. Активність м'язів спини не тільки допоможе позбутися від ненавісного жиру, але і допоможе тримати вашу спину прямою, що також зміцнить загальне стану здоров'я.
6
Не зайвим буде відвідувати час від часу басейн. При плаванні ви отримаєте подвійну користь - витратите багато енергії (а як слідстві і жирів) і дасте чудову навантаження всім м'язам спини.
7
Дуже важливо після досягнення результату, а він не змусить себе чекати, не зловживати кількістю їжі. Денна норма для жінки 2000 кк, а для чоловіків 2500 кк. Переїдання ж у підсумку зведе нанівець всі ваші старання.