Як встановити корейську мову. Як ввести корейську мову в клавіатуру.

При установці нової операційної системи завжди потрібно витратити час на настройку комп'ютера «Під себе». Це стосується і настроювання доступу в інтернет, і додавання потрібних мов, і установки програмного забезпечення.
Інструкція
1
Встановіть підтримку корейських мов, а потім виконайте додавання шрифтів в систему, якщо вам необхідно набирати текст на корейській мові в операційній системі Windows XP. Щоб додати корейську мову в комп'ютер, вам необхідно встановити підтримку східних мов. Для цього необхідно вставити в привід інсталяційний диск. Якщо його у вас немає, значить, скачайте образ диска і змонтуйте його за допомогою Deamon Tools Alcohol 120%.
2
Клацніть по кнопці «Пуск», виберіть команду «Панель управління», далі виберіть опцію «Мови і регіональні стандарти», виберіть підменю «Мови» для установки корейської мови. Виберіть команду «Додати додаткові мови», відзначте підтримку мов, які вам необхідні.
3
Краще відзначте обидва пункти, це додасть на додаток до корейського ще і японський, і китайську мови. Далі програма зажадає інсталяційний диск, вставте його в привід, або виконайте емуляцію диска за допомогою програм, зазначених у першому кроці. Дочекайтеся, поки програма виконає копіювання потрібних для додавання корейської мови файлів на комп'ютер. Перезавантажте комп'ютер.
4
Перейдіть в головне меню за допомогою кнопки «Пуск», виберіть «Панель управління», перейдіть в меню «Мови і регіональні стандарти», далі виберіть вкладку «Мови». Натисніть кнопку «Додати», з відкрився списку виберіть корейську мову, натисніть «Застосувати».
5
Додайте підтримку східних мов в ОС Ubuntu, для цього в терміналі введіть sudo apt-get install й ім'я встановлюваного пакета ibus ibus-anthy im-switch. Після завершення установки введіть команду im-switch -c. Для установки корейської мови потрібно ввести команду # apt-get install ttf-baekmuk.
6
Для додавання мови в розкладку клавіатури і установки комбінації клавіш для зміни мови перейдіть в головне меню, виберіть пункт «Система», далі «Параметри» і пункт «Клавіатура», там виберіть «Мови» і додайте корейську мову.