Як вибрати дерев'яні двері.

Міжкімнатні двері повинна не тільки радувати око, але і виконувати свою безпосередню функцію. Для цього вона зобов'язана бути не тільки стильною і красивою, але і якісною. Купити таку вельми складно і виходить далеко не у кожного.
Інструкція
1
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені двері. Самий надійним і довговічним вважається дуб, який здатний зберігати свій зовнішній вигляд не просто декілька років, а пару століть (при правильних умовах і гарному догляді). Це властивість дубових дверей відомо здавна, тому такий матеріал найчастіше використовується.
2
Переходьте до перевірки поверхні. В цьому необхідно покластися на ваші тактильні відчуття. Проведіть своєю долонею по поверхні: справжня і якісна двері повинна бути ідеально гладкою, без будь-яких відколів, тріщин або шорсткостей. Фортеця лаку можна перевірити за допомогою нігтя, хороше покриття ви навряд чи пошкодите, а ось погане зможете без проблем здерти навіть при невеликому зусиллі.
3
Потім якомога ретельніше і уважніше огляньте двері. Текстура дерева повинна бути збережена, а колір - порадує своєю натуральністю і однорідністю. Якщо при огляді ви виявили, що в деяких місцях фарба виглядає каламутною і нерівній, то це означає, що виробник намагався приховати якісь дефекти.
4
Пам'ятайте про те, що якщо ви хочете, щоб двері простояла як можна довше, то при покупці необхідно перевірити її геометрію. У цьому вам допоможе рулетка. Найлегше заміряти відстань від одного кута до іншого по діагоналі. Різниця між двома результатами повинна бути не більше 1 міліметра, інакше через кілька років замість рівного прямокутника ви можете виявити паралелограм, який навряд чи зможе виконувати свої функції.
5
В тому випадку, якщо в дверях є вставка зі скла, перевірте її. Скло, якісно закріплене при складанні двері, не повинно деренчати, якщо ви злегка потрясли її. Крім того, на ньому не повинно бути яких-небудь плям або розлучень, інакше згодом є ризик того, що ви не зможете їх очистити.