Як пов'язати вушка.

Кожна людина, яка серйозно займається кінним спортом, знає, що коням необхідна відповідна атрибутика. Один з елементів цієї атрибутики - шапочка для вух, яку можна як купити в спеціалізованому магазині, так і виготовити вручну. У цій статті ви дізнаєтеся, як зв'язати гачком вушка для коня.
Інструкція
1
Для відповідності розміру пов'язаної шапочки розміром голови вашої коні, виміряйте відстань між її вухами в сантиметрах.
2
Наберіть відповідне виміряної довжині кількість повітряних петель і в'яжіть сітку. Зв'яжіть ряд стовпчиків без накиду, потім зв'яжіть три повітряні петлі, пропустіть дві петлі ряду, а в третю введіть гачок і зв'яжіть стовпчик без накиду.
3
Зв'яжіть знову три повітряних петлі і обхопіть арку попереднього ряду стовпчиком без накиду, зменшуючи кількість арок в кожному наступному ряду так, щоб виходила трикутна сітка. Закінчите в'язання сітки останньої аркою з трьох повітряних петель і закріпіть нитку.
4
По двох бічних сторонах трикутника зв'яжіть додаткові ряди арок, а по прямій стороні трикутника, яка знаходиться між вухами, зв'яжіть ряд стовпчиків без накиду. Знову закріпіть нитку.
5
Щоб зробити отвори для вух, прикріпіть нитку до одного з кінців верхньої частини трикутника і зв'яжіть три стовпчики з накидом, потім зв'яжіть 13 повітряних петель, пропустіть стільки ж петель нижнього ряду, зв'яжіть стовпчик з накидом, ще три повітряних петлі, а потім пропустіть дві петлі нижнього ряду, зв'яжіть стовпчик без накиду, і повторіть цю дію ще п'ять разів. Те ж саме потім зробіть з іншого боку трикутника для другого вуха.
6
На перших тринадцяти стовпчиках нижнього ряду зв'яжіть стовпчик без накиду і зв'яжіть арки, після чого повторіть стовпчик без накиду на тринадцяти стовпчиках і трьох останніх стовпчиках, після чого повторіть ці дії в зворотному напрямку.
7
Над усіма петлями нижнього ряду зв'яжіть знову сітку з арок, а по бічній частині зв'яжіть ряд стовпчиків без накиду, щоб згладити край сітки.
8
Обвяжіте трикутник пензликами довжиною в 10 см, щоб прикрасити шапочку.
Будь коні придасться шапочка - не тільки для того, щоб оберегти вуха від холоду, але і для захисту від мух і ґедзів, палючого сонця, гучних звуків і криків. Зв'язати вушка на коня ви можете і самостійно, треба лише виділити для цього час і навчиться володіти гачком або спицями.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - гачки;
  • - сантиметрова стрічка.
Інструкція
1
Виберіть нитки для в'язання та гачок відповідного розміру. Для літньої шапочки купите блискучі бавовняні нитки, або красиву синтетику. На зиму зробіть теплі акрилові вушка . Врахуйте, що тварина часто потіє, тому в'язана шапочка для коня повинна пережити не одне прання (особливо, світлих відтінків).
2
Для того щоб зв'язати вушка , вам знадобиться знання деяких позначень. Дізнайтеся, як в'яжуться стовпчики з накидом, стовпчики без накиду, повітряні петлі і пишні стовпчики.
3
Виміряйте відстань між зовнішніми краями вух і наберіть кількість петель, відповідне цьому віддалі (попередньо можна на зразку виміряти кількість петель в одному сантиметрі). В'яжіть стовпчиками з накидом кілька рядів, щоб вийшло приблизно 5 - 6 см. Для прикраси додайте ряд з пишним стовпчиком. Для літньої шапочки підійдуть ажурні узори, а для зимової віддайте перевагу щільну в'язку.
4
Зв'яжіть трикутник або півколо, при цьому заміряйте відстань до очей коня, щоб не зробити його занадто довгим (інакше він буде лізти в очі і заважати). Тут також підберіть ажурний або щільний малюнок, залежно від вашого бажання.
5
Окремо зв'яжіть смужку, яка буде розташовуватися за вухами, її довжина повинна бути приблизно 40-45 см, а ширина 5-6 см. Потім продовжите в'язати по середині смужки, залишивши довжину, рівну відстані між вухами коня. Пров'яжіть такий же вузький 8-9 см.
6
Сшейте обидві деталі між собою з виворітного боку, щоб не було видно шва. Спочатку пришийте частина, яка розташовуватиметься між вухами, стежте за тим, щоб вона виявилася по центру першої деталі. Потім до торців першої робили пришийте горизонтальну частину другої (Не торці!) Так, щоб кути збіглися.
7
Прикрасьте шапочку бахромою по передньому краю трикутника, але не робіть її занадто довгою, щоб вона не лізла в очі.
8
Зв'яжіть вушка . Для цього виміряйте довжину і ширину вух, наберіть кількість петель, відповідне охопленням вушка або довжині отвори, отриманого в шапочці. В'яжіть по колу, поступово скорочуючи кількість петель. Дуже важливо пов'язана друга вушко точно таким же чином, тому записуйте, скільки петель в якому ряду ви скоротили. Якщо зв'язати акуратно не виходить, просто зшийте ці деталі з тканини. Пришити їх до шапочці.
9
Зв'яжіть смужки і пришити їх в місці стику двох деталей, зав'язуйте їх під шиєю коні, щоб шапочка не падала.