Як в'язати для новонароджених. Чепчик для новонародженого гачком.

Кожна молода мама хоче, щоб одяг її малюка була красивою і ексклюзивною. Але для дитини дуже важливо, щоб одяг був ще й зручною. В'язані речі вважаються практичніше і зручніше одягу з тканини. Вона надягає легше і швидше, ніж одяг з тканини і сідає по фігурі новонародженого.
Вам знадобиться
  • -спіци; -хороша пряжа
Інструкція
1
В'язати для новонароджених деякі мами починають ще до народження малюка. Для новонародженого можна пов'язати повзунки та кофтинки, чепчики та пінетки. А можна зв'язати конверт для новонародженого або цілий комплект одягу. Виберіть, яку річ ви будете в'язати в першу чергу. Можете скористатися готовими викрійками, а можете розробити фасон самі, проявивши фантазію.
2
Пам'ятайте, що одяг для малюка повинна бути вільною, комфортною, не сковувати рухи, а якщо ви будете в'язати штанці - не забудьте залишити місце для підгузника.
3
В одязі для новонароджених не повинно бути блискавок, гачків, товстих швів і дрібних прикрас, які малюк може випадково проковтнути. В'язаний одяг не повинна викликати роздратування і попрілості, тому для в'язання виберіть тільки 100% натуральну пряжу.
4
Вибирайте кольори яскраві і веселі, що привертають увагу до малюка. В'язати для новонароджених дуже цікаво, можна перетворити вашого малюка на справжнього модника.
5
Дуже красиво і оригінально виглядають в'язані чепчики. Виберіть основний малюнок і розрахуйте щільність в'язання. Наберіть на спиці кількість петель рівне 30 сантиметрам і в'яжіть основним узором 10 сантиметрів. Після цього розділіть в'язання на три рівні частини і в'яжіть тільки середню, задню частину чепчика, а бічні частини прикрепляйте по одній петлі в кінці кожного ряду задньої частини.
6
Пров'яжіть таким чином половину задньої частини, починайте зменшувати нижню частину чепчика до 6, 5 сантиметрів, приєднуючи бічні частини. Потім нижню частину чепчика обв'яжіть гачком і в'яжіть завязочки. Передній край чепчика обв'яжіть гачком пряжею іншого кольору, чергуючи напівстовпчик без накиду з повітряної петлею. Пов'язане виріб обов'язково виперіть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/mL9Rtr43Nmw
Зверніть увагу
Не купуйте поліамід, мохер, нитки з люрексом і ворсисту Ангору
Корисна порада
Найголовніше - якість пряжі, звертайте увагу на склад.