Як утеплити дах пінопластом.

Кліматичні умови в середній смузі Росії в зимовий період вимагають обов'язкового утеплення даху приватного будинку. Для теплоізоляції використовуються різні матеріали. Одним з найдешевших, зручних в монтажі і надійних в експлуатації є пінопласт. Як же правильно утеплити дах з допомогою пінопластових плит?
Інструкція
1
Розрахуйте необхідну кількість пінопластових плит для покриття всієї площі поверхні даху. Закупити плити і доставте їх до будинку. При транспортуванні оберігайте матеріал від можливих фізичних впливів, пошкоджень від опадів і прямих сонячних променів.
2
Очистіть дах від старої засипки. Прокладіть всю поверхню гідроізоляційним матеріалом. Щільно укладіть на гідроізоляцію екструдовані пінопластові плити, не допускаючи пустот. Звертайте особливу увагу на щільність суміщення країв плит.
3
Дотримуйтесь необхідний ухил даху - не менше 25 ° - для забезпечення стоку води з поверхні даху в жолоб.
4
Покладіть на покриття пінопласту шар гексотекстільного матеріалу, який забезпечить захист плит від шкідливого впливу ультрафіолетових променів і можливих механічних впливів, значно продовжити їх термін експлуатації.
5
Засипте зверху шар з гравію фракцією 16/32, товщиною близько 5 сантиметрів; при розрахунку товщини шару враховуйте силу вітру. Використовуйте тротуарну плитку або бетон в разі відсутності гравію.
6
Ви можете використовувати пінопластові плити для утеплення двосхилим даху та з метою створення мансарди, яка дозволить збільшити корисну житлову площу.
7
Прикріпіть геотекстильний матеріал, який захистить пінопласт від можливих шкідливих впливів, до тильної сторони крокв за допомогою дерев'яних рейок. При такому утепленні товщина бруса забезпечить вільне вентильований простір між покрівельним матеріалом і утепленням, що повністю виключить скупчення конденсату.
8
Закріпіть щільно плити з пінопласту завтовшки 7 сантиметрів, використовуючи такі ж рейки з дерева і оцинковані цвяхи. Покладіть зверху на утеплювач шар гідроізоляційної мульчирующей плівки.