Як позбутися від білизняних кліщів.

Білизняні кліщі є частиною домашнього пилу і можуть перебувати в ковдрах, подушках, постільній білизні, а в деяких випадках здатні стати причиною розвитку алергічних реакцій, особливо у маленьких дітей. Позбавлення від білизняних кліщів - процес довгий і кропіткий.
Інструкція
1
Створіть умови, в яких білизняні кліщі не можуть існувати. Вони гинуть при високих температурах, тривалому впливі ультрафіолетового випромінювання і на морозі. Періодичні провітрювання подушок, ковдр і матраців на свіжому повітрі допоможуть позбутися від кліщів - виносьте речі на холод і під сонячні промені на кілька днів.
2
Обробляйте предмети спеціальними засобами. Вологе прибирання з використанням міцного сольового розчину або готових дезінфікуючих препаратів сприяє знищенню білизняних кліщів. Постільні речі та білизну слід обробляти препаратами з натуральними компонентами, потім ретельно вистіривается. Періодична зміна матраців, подушок і ковдр допоможе вирішити проблему білизняних кліщів в будинку.
3
Використовуйте спеціальні пилососи і пилеочістітелі. Ці пристрої не вирішать проблему, але допоможуть знизити кількість білизняних кліщів в речах - обробляйте кімнату, м'які меблі, матраци та подушки кілька разів на місяць. Замість звичайних пилососів, які можуть посилити проблему, потужні агрегати з миючими фільтрами надійно видалять пил і паразитів, які не розпорошуючи їх в повітрі.
4
Мийте пух і пір'я в ковдрах, подушках. Цю процедуру можна виконати в спеціалізованій хімчистці або здійснити самостійно в домашніх умовах. Все пір'я потрібно акуратно перекласти в щільний тканинний мішок, опустити його в мильний розчин з нашатирним спиртом (можна взяти буру). Протягом двох або трьох годин мішок слід замочувати, періодично перевертаючи. Прополощіть мішок з пір'ям в чистій воді кілька разів, злегка вичавіть і повісьте на просушку - на балкон або у двір. Періодично руками розминайте пір'я, щоб вони не скочувалися в грудки. Висушені пір'я перекладіть в новий напірник, натертий з вивороту милом або воском і пропрасований праскою.
5
Викличте спеціальну службу. Обробка квартири, меблів і матраців спеціальними інсектицидними препаратами інтенсивної дії може назавжди позбавити мешканців від проблеми білизняних кліщів. Викличте фахівців і на кілька днів покиньте житло, потім провітріть кімнати і проведіть вологе прибирання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K3IjWRY3MC8