Як змінити тип поля. Як змінити розмір полів.

Тип поля в програмі Microsoft Access визначає характер даних, що вводяться в таблицю, наприклад, текстових або числових. Також є спеціальні типи полів для вставки посилань на файли, створені в інших додатках (картинки, документи), для введення текстів великих обсягів.
Інструкція
1
Клацніть по кнопці «Пуск», виберіть пункт головного меню «Програми», далі Microsoft Office - Microsoft Access. Подальші дії актуальні для версій Office раніше 2007 року. Відкрийте потрібну базу даних, для перетворення типу поля в Access виберіть команду «Файл» - «Відкрити», або клацніть по кнопці з зображенням папки на панелі інструментів.
2
Перейдіть на вкладку "Таблиці", виділіть ту таблицю, в якій потрібно поміняти тип поля, клацніть по кнопці «Конструктор». У вікні, клацніть по чорній стрілці праворуч від імені потрібного поля, виберіть необхідний тип поля, закрийте таблицю, підтвердіть внесення змін.
3
Виконайте зміна типу поля в Access 2007. Для цього запустіть програму і відкрийте потрібну таблицю. Далі знайдіть в області переходів потрібну таблицю і двічі клацніть по ній. Таблиця відкриється в режимі редагування. Виділіть поле, для зміни його типу перейдіть у вкладку «Таблиця», виберіть групу «Тип даних і форматування», клацніть по стрілці і зі списку «Тип даних», виберіть потрібний. Збережіть зміни.
4
Щоб іззменіть тип поля таблиці в режимі конструктора, клацніть правою кнопкою миші по таблиці, виберіть «Конструктор». У вікні знайдіть потрібне поле, в стовпці «Тип даних» виберіть необхідний тип поля і збережіть зміни.
5
Враховуйте наступні особливості зміни типу даних в Access. При перетворенні Поля МЕМО в текстове поле в ньому залишаться тільки перші 255 знаків, інші будуть видалені. Якщо ви хочете перетворити тип поля з логічного в текстовий, то значення 1 буде перетворено в «Так», а значення «0» - в слово «Ні». Якщо текстове поле змінюється на грошове, воно повинно містити лише числа, а також допустимі роздільники для грошових чисел і знаків. Кількість символів в такому полі не повинно перевищити розмір числового поля. Для перетворення дати в число встановіть розмір числового поля «Довге ціле». З типу поля «Лічильник», яке є ключовим, перетворення в інші типи полів неможливо.