Як розвинути силу волі.

Людина, що володіє силою волі, може керувати своїм життям, прогнозувати і діяти строго поставленому плану. Саме ця здатність дозволяє бути успішним, а також дає можливість розвиватися як особистість. Вольова людина непохитний у досягненні мети, він її придумав, спланував і потім йде до неї, саме для позитивного результату воля просто необхідна.
Інструкція
1
Для того щоб розвинути силу волі, навчитеся йти до своєї мети і діяти строго планом. Почніть з простого: розплануйте свій день по годинах, поставте перед собою нескладну мета, наприклад, виконання зарядки. Ні в якому разі не кидайте справу на півдорозі, завершите його, навіть якщо вам того не хочеться.
2
Намагайтеся робити те, що вам не подобається. Наприклад, ви не любите пилососити в квартирі - беріть пилосос і вперед. Тобто ви повинні перебороти своє «не хочу», «не можу». Також намагайтеся чи не податися спокусі. Наприклад, ви дізналися про щось цікаве, і вам не терпиться розповісти це подрузі - промовчіть.
3
Переконати себе, що ви все зможете. Врахуйте, що ви повинні не тільки говорити про це, а й думати. Не можете перестати гризти нігті? Скажіть собі: «Я зможу це зробити, і зроблю!»
4
Усвідомте своє власне «Я». Перестаньте бути лінивим. Як би подумки відокремте своє «Я» від фізичного тіла. Наприклад, ви хочете перебороти себе і кинути їсти після шостої вечора. Як тільки настає цей час, руки так і тягнуться до чергової порції їжі. Тут необхідно зрозуміти, що це бажання лише фізичного тіла, адже «Я» цього не хоче. Будьте сильніше - не дайте вашому тілу заволодіти власними думками.
5
Тренуйте силу волі за допомогою відмови самому собі. Звичайно, не всі відразу буде виходити, але не опускайте руки. Наприклад, ви дуже хочете купити собі нове плаття - скажіть собі «ні».
6
Намагайтеся займатися нелюбою справою із задоволенням, уявіть який буде результат, як ви підніміть себе в очах інших, наприклад. Ні в якому разі не здавайтеся. Обов'язково хваліть себе за виконану роботу. Ви кинули нарешті курити? Відмінно, ви молодці. А тепер спробуйте перестати виражатися матом, наприклад. Не зупиняйтеся на досягнутому, постійно тренуйте силу волі, звичайно в рамках розумного.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D5xh8zHSTIw
Розвиток сили можливо при забезпеченні максимального м'язового напряженія.Чтоби забезпечити максимальне м'язове напруження використовують різні методи: * Метод піднімання вантажу з граничним обтяженням максимальну кількість разів; * Метод піднімання вантажу непредельного обтяження до відмови; * Подолання з максимальною швидкістю неграничних обтяжень ; * Подолання зовнішнього опору при однаковій довжині м'язів; * Скорочення м'язів в суглобі за рахунок ваги власного тіла або падаючого груза.Еті методи використовуються при виконанні вправ, які в свою чергу діляться на вправи з подоланням своєї ваги тіла, вправи з зовнішніми опорами і ізометричні вправи.
Інструкція
1
Вправи з зовнішнім опором: * Вправи з отяжеленние. Для них використовуються штанги, гантелі, гирі і набивні м'ячі. Їх можновиполнять і на універсальних тренажерах і за допомогою партнера. * Вправи, які виконуються за допомогою пружних предметів (еспандерів, джгутів, гумових амортизаторів). Коли м'язи долають пружне опір, їх сила возрастает.Такого роду вправи вважаються практично найефективнішими для розвитку м'язової сили. Головне при їх виконанні правильно дозувати навантаження і тоді можна розвинути практично всі групи м'язів. Найбільшої ефективності можна добитися при преодолевающем або поступається режимі.
2
Вправи з використанням власної ваги: * Гімнастичні вправи. Це всілякі віджимання в упорі лежачи, в висі або на брусах, піднімання ніг, коли висять на перекладині, лазіння по канату та інші. * Легкоатлетичні вправи. Стрибки на одній нозі або на двох, через бар'єри, з підвищення. * Вправи на подолання препятствій.Такіе вправи доступні всім віковим групам та людям різної підготовленості. Це дозволяє включати їх в будь-яку програму розвитку сили.
3
Ізометричні вправи: * Вправи на утримання вантажу. Це пасивні вправи. * Вправи з активним напругою м'язів. Це вправи на тривале утримання певної пози з напруженими м'язами. До них відноситься спроба відірвати від землі штангу на якій надмірний вага, або спроба випрямитися при опорі плечима на перекладіну.Іменно ізометричні вправи здатні одноразово задіяти максимальну кількість м'язів за раз. Виконувати їх треба з затримкою дихання, що привчає організм до роботи в екстремальних умовах кисневого голодування, тому вони включені в обов'язкову програму підготовки космонавтів, підводників, рятувальників.