Як робити візерунки.

В'язання на спицях припускає величезний вибір різних візерунків і стилів, які можуть зробити ваше виріб унікальним і оригінальним, несхожим ні на яку іншу в'язану річ. Красиво і незвично в будь-якому в'язанні виглядають візерунки зі знятими петлями, і в цій статті ви дізнаєтеся, як їх виконувати, щоб згодом прикрасити такими візерунками светр, пуловер або в'язану шапочку.
Інструкція
1
Скористайтеся вовняної пряжею декількох кольорів для виконання такого візерунка, а також спицями відповідного діаметру і схемою виробу, який ви будете в'язати.
2
провязивая візерунок, ви можете знімати як дві петлі, так і більше. Щоб знімати петлі через два ряди, зв'яжіть полотно до того місця, з якого має розпочатися візерунок, а потім кінчик правої спиці заведіть в петлю, що знаходиться на лівій спиці і перетяните на праву спицю петлю, чи не вив'язуючи її, утримуючи робочу нитку за полотном.
3
На виворітного стороні тримайте робочу нитку спереду, а зняту петлю перекиньте на праву спицю, що не пров'язуючи її.
4
Переходьте на наступний ряд, який повинен бути лицьовим, і пров'яжіть зняту щойно петлю лицьової в'язкою через задню стінку.
5
Також візерунок можна виконувати, знімаючи петлі через чотири ряди. У тому місці, з якого потрібно почати візерунок, введіть в петлю на лівій спиці праву спицю, перекиньте петлю на праву так само, як в попередньому прикладі, що не пров'язуючи її.
6
Переходьте до виворітного стороні полотна, перемістіть робочу нитку вперед, а потім, не вив'язуючи, перекиньте на праву спицю петлю, зняту в попередньому ряді.
7
Повторіть ті ж самі дії в наступних двох рядах. Переходячи до п'ятого ряду, зняті петлі включайте знову в в'язання, продовжуючи в'язати полотно до того моменту, з якого візерунок повинен початися повторно.
8
Коли вам буде потрібно продовжити візерунок - повторіть всі дії по зняттю петель і пров'язуванням рядів, описані вище.