Як приховати недоліки ніг.

Список недоліків, які здатні знайти жінки, критично відносяться до своєї фігури, можна продовжувати до нескінченності. Деяких представниць прекрасної половини людства не влаштовують власні ноги. Якщо ви знаходитесь в їх числі, підбирайте одяг правильно і пам'ятайте про ці недосконалості, поповнюючи свій гардероб.
Інструкція
1
Не носіть високі підбори, які роблять акцент на кривизні ніг. Якщо ви не цілком впевнено почуваєте себе, надягаючи взуття на високій шпильці, і ніяково ходите, чи не розпрямляючи колін, це може візуально зробити кривими навіть абсолютно прямі ноги. Вибирайте взуття зі стійким каблуком. Не носіть обтягуючі брюки і джинси. Купуючи ці предмети гардероба, віддайте перевагу прямим або расклешенним від коліна моделями.
2
Не привертайте увагу до ніг надто яскравою взуттям, кидається в очі. Вибирайте бежеві тони і моделі невеликих обсягів. Носіть нехитрі фасони спідниць, що мають скромні забарвлення. Щоб відвернути увагу оточуючих від своїх ніг, носіть яскраві майки і блузки. Подовжите короткі ноги візуально, вибираючи взуття на високих підборах, а також туніки і сукні з підрізаній лінією талії. Не менш виграшно виглядатимуть штани та спідниці, талія у яких завищена. Не купуйте короткі штани і джинси.
3
Уникайте невигідних контрастів одягу з взуттям, якщо ви є володаркою занадто худих або повних ніг. У першому випадку рекомендується носити взуття невеликого обсягу з невеликими підборами, вузькими ремінцями та іншими мініатюрними деталями. У другому випадку вибирайте світлу взуття з товстим каблуком або на танкетці, прикрашену великими деталями. Маючи тонкі ноги, не носіть спідниці-сонце.
4
Приховайте повні стегна, вибираючи вільні речі з жорстких тканин. Повноту стегон сильно підкреслюють прямі спідниці, спідниці в складку, вузькі джинси і брюки, завужені до низу. Носіть спідниці-трапеції довжиною не вище коліна, блузи, піджаки і светри, що прикривають стегна. Деталі вашого наряду повинні мати одну колірну гамму. Спідниці або брюки при цьому повинні мати вертикальну смужку і бути більш темного відтінку, ніж блузка. Вони не повинні пістрявити яскравими малюнками та декоративними елементами - залиште ці прикраси для верхньої частини одягу.
5
Відмовтеся від прямих спідниць до коліна і обтягуючих брюк, якщо ваші ноги мають О-подібну форму. Замініть їх спідницями довжиною до середини ікри. Встаньте вільно перед дзеркалом і об'єктивно оцініть, чи йде вам міні. Якщо ви не помітите недоліків - сміливо носите такі моделі одягу.