Як видалити додаток зі смартфона.

Виконання операції видалення встановленої програми на смартфонах не зажадає глибоких пізнань в ресурсах операційної системи і навичок злому OS. Процедура може бути здійснена як стандартними інструментами системи, так і спеціалізованими програмами сторонніх розробників.
Інструкція
1
Відкрийте головне меню пристрою і перейдіть в пункт «Налаштування» для ініціації операції видалення встановленої програми з системи смартфона.
2
Вкажіть пункт «Додатки» і розкрийте пункт «Диспетчер додатків» («Управління додатками» для смартфонів, що працюють на платформі Android).
3
Оберіть підмет видаленню програми та натисніть «Функції».
4
Вкажіть команду «Видалити» і натисніть «Вибрати».
5
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Так» у вікні запиту і дочекайтеся повідомлення системи про успішне завершення операції. (Мінусом цього методу є відображення в меню всіх додатків, включаючи встановлені, які не можуть бути видалені).
6
Використовуйте файлові менеджери ESTrongs File Explorer або ASTRO File Manager для виконання операції видалення встановлених додатків. Більшість засобів управління додатками розташовують спеціалізованої утилітою видалення, що входить в меню програми. Відображення встановлених додатків не виконується.
7
Оберіть спеціальні програми видалення додатків AppInstaller або Uninstaller, здатні відображати тільки встановлені користувачем програми та виконувати очищення натисненням однієї кнопки.
8
Перейдіть на закладку «Мої додатки», призначену для зберігання програм, встановлених з Android-market, для здійснення видалення обраних додатків стандартними засобами системи (для пристроїв, що працюють на платформі Android).
9
Використовуйте можливості повного доступу до ресурсів системи, що надає права Root, для доступу до файлу/system, що містить стандартні програми для видалення встановлених програм за допомогою Root Explorer.
10
Знайдіть файли, створені віддаленими програмами, і видаліть їх.
Корисна порада
Теми смартфонів підлягають видаленню через пункт «Теми» головного меню пристрою.