Як зберігати очищені горіхи. Як зберігати чищення кедрові горішки.

Горіхи відомі своєю користю організму, в них міститься багато білка, вітамінів В і Е, кальцію, заліза, магнію і калію. Горіхи широко використовуються в кулінарії і вживаються самі по собі. Любителі закуповують їх у великих кількостях і стикаються при цьому з проблемами зберігання.
Інструкція
1
Не купуйте горіхи запас. Найбільша проблема горіхів в тому, що з часом вони стають згірклими. Очищені ж горіхи того ж мають властивість окислюватися і псуватися. Беріть в магазинах горіхів рівно стільки, скільки вам потрібно на одне вживання - так ви убезпечите себе від псування продукта.Орехі містять багато корисних речовин, тому їх важливо додавати в щоденний раціон. Вони допоможуть контролювати підвищений апетит. Але захоплюватися ними не варто - більше жмені в день вживати не варто, так як горіхи не відносяться до легкої їжі.
2
Зберігайте очищені горіхи в щільно закритій тарі або упаковці. Постарайтеся зменшити до них доступ повітря. У такому вигляді їх можна зберігати пару місяців в холодильнику або місяць в темному сухому місці. Для такого способу зберігання використовуйте, наприклад, скляну банку з щільно закритою кришкою, пакет, який потрібно щільно загорнути, і подібні упаковки.
3
Спакуйте очищені горіхи герметично і зберігайте їх при кімнатній температурі в темному сухому місці. Так вони протриматися кілька місяців. Складіть горіхи, наприклад, в спеціальну пластикову банку з кришкою, яка щільно прилягає і повністю перекриває повітря.
4
Надішліть горіхи, позбавлені шкаралупи, в морозильну камеру. Заморожені горіхи зберігають всі свої корисні властивості і можуть зберігатися так до півроку.
5
Вибирайте при купівлі очищених горіхів найсвіжіші з них. Для збільшення терміну зберігання вдома купуйте якісні і не залежані горіхи. Визначити свіжість очищених горіхів можна таким чином. Ядра мають бути повновагими і неушкодженими. Бляклі і зморщені ядерця - вірна ознака того, що вони довго лежать в магазині і вже встигли втратити всі свої найкращі властивості. Якщо є можливість спробувати горіхи на смак, не відмовляйтеся: несвіжі горіхи завжди гіркі.
Волоські горіхи - необхідна складова безлічі десертів. І якщо ви часто готуєте печінку, пироги і торти з начинкою або прикрасами з горіхів, у вашому будинку обов'язково повинен бути запас очищених ядер. Однак попередньо очищені волоські горіхи потрібно правильно зберігати, інакше вони можуть втратити свій оригінальний смак і цінні поживні якості.
Інструкція
1
Волоські горіхи багаті жирами. Це надає ядрам ніжний смак і робить їх корисними для здоров'я. Однак саме через високий вміст жирів горіхи швидко псуються, набуваючи неприємний запах і гіркоту. Тому не варто робити великі запаси горіхів, купуючи їх про запас.
2
Зберігати можна як горіхи в шкаралупі, так і очищені. Останні переважніше - ви відразу зможете відбракувати пошкоджені або зіпсовані екземпляри. Вибирайте тільки цільні неушкоджені ядра - рубані горіхи і крупка призначені для негайного вживання, так як псуються дуже швидко. Закладаючи горіхи на зберігання, переконайтеся, що вони не зіпсовані - ядра повинні приємно пахнути, не мати сторонніх плям і цвілі. Спробуйте їх - смак не повинен віддавати гіркотою або затхлістю.
3
Очищені горіхи можна обсмажити. Це особливо актуально, якщо ви придбали ядра на вагу. Висипте їх на суху сковороду і обсмажте їх протягом 10-15 хвилин, постійно помішуючи. Перед тим як прибрати горіхи на зберігання, остудіть їх.
4
Якщо ви плануєте з'їсти волоські горіхи протягом 10 днів, зберігайте їх у закритій скляній або пластиковій ємності в темному прохолодному місці. Не залишайте їх відкритими в приміщеннях з високою вологістю - на горіхах може виступити цвіль.
5
Якщо найближчим часом ядра вам не знадобляться, упакуйте їх інакше. Помістіть горіхи в пластикову тару, щільно закрийте кришкою і поставте на верхню полицю холодильника. Слідкуйте, щоб в ємність не потрапляла вода або інша рідина - горіхи можуть запліснявіти. У такому вигляді ядра можуть успішно зберігатися до шести місяців. Перед вживанням спробуйте їх на смак - якщо не з'явилося сторонніх присмаків і запахів, горіхи придатні в їжу.
6
Ще довше - до року - очищені горіхи зберігається в морозильній камері. Загорніть сухі ядра в харчову плівку або фольгу і помістіть в морозильник. Для поліпшення смакових якостей витягнуті з холодильника горіхи можна прожарити в нагрітій духовці не більше 10 хвилин - вони підсохнуть і стануть смачніше.