Як включити аутентифікацію.

Налаштування поштового клієнта для отримання повідомлень за допомогою протоколу POP3 вимагає надання даних всього за чотирма параметрами: поштового сервера для вхідної пошти, типу сполуки, порту і аутентифікації (SMTP Authentication). Переконайтеся в тому, що авторизація вхідної пошти в поштовому клієнті виконана!
Вам знадобиться
  • - Microsoft Outlook;
  • - Microsoft Outlook Express;
  • - The Bat!
Інструкція
1
дотримуйтесь правил здорового включення аутентифікації на серверах SMTP незалежно від поштового клієнта - додайте в конфігураційний файл значення: - AuthUser = имя_пользователя; - AuthPass = пароль_пользователя; AuthMethod = LOGIN.
2
Розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми Microsoft Outlook і перейдіть в пункт «Облікові записи» (для Microsoft Outlook і Microsoft Outlook Express).
3
Вкажіть свій обліковий запис і натисніть кнопку «Властивості» (для Microsoft Outlook і Microsoft Outlook Express).
4
Перейдіть на вкладку «Сервери» діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Перевірка автентичності користувача» в розділі «Сервер вихідної пошти» (для Microsoft Outlook і Microsoft Outlook Express).
5
Натисніть кнопку «Налаштування» і застосуєте прапорець на полі «Як на сервер вихідної пошти» в новому діалоговому вікні (для Microsoft Outlook і Microsoft Outlook Express).
6
Натисніть кнопку OK для виконання команди і підтвердіть свій вибір повторним натисканням кнопки OK (для Microsoft Outlook і Microsoft Outlook Express).
7
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін (для Microsoft Outlook і Microsoft Outlook Express).
8
Розкрийте посилання «Ящик» у вікні поштового програми The Bat! і перейдіть на вкладку «Транспорт» діалогового вікна «Властивості поштової скриньки» (для The Bat!).
9
Натисніть кнопку «Аутентифікація» в розділі «Відправлення пошти» і застосуєте прапорці на полях «Аутентифікація SMTP (RFC-2554)» і «Використовувати параметри отримання пошти (POP3/IMAP) (для The Bat!).
10
Натисніть кнопку OK для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін повторним натисканням кнопки OK (для The Bat!).