Як вибрати подушку і ковдру.

Один казковий персонаж якось сказав, що немає нічого миліше сну. Заперечувати це дійсно важко і вибирати подушку і ковдру для себе слід дуже ретельно, адже від цього залежить, будете ви висипатися чи ні.
Інструкція
1
Уважно розгляньте шви купуються виробів. Вони повинні бути щільні, а на тканині не повинно бути отворів від проколів голки. В іншому випадку, ні подушка, ні ковдру довго не прослужать. Крім того, наповнювач буде вилазити, ускладнюючи і процес використання постільних речей, і догляд за ними.
2
Оцініть всі «за» і «проти» наповнювача вашої подушки і ковдри. Зараз існує дуже широкий асортимент як наповнювачів для подушок і ковдр, так і верхніх тканин виробів для сну. Ковдр і подушок повинно бути декілька. Слід враховувати і сезон споживання, і особисті переваги. Для будь-якого сезону чудово підійдуть подушки і ковдри з бамбукового волокна. Взимку ж не обійтися без пухових прінадлежностей.Спеціалісти радять купувати ортопедичні подушки для профілактики остеохондрозу.
3
Підберіть розмір подушки. Зазвичай вони бувають декількох розмірів. Довжина варіюється від 40 до 80 см, а ширина від 30 до 50. Великі квадратні і прямокутні подушки краще підходять для забезпечення правильного положення верхнього відділу хребта. При покупці ковдри слід керуватися тим, що воно має приблизно на 0,5 м свешиваться з ліжка і закривати її бічні частини.
4
Вибирайте подушку по висоті. При цьому зверніть увагу на свій матрац. Справа в тому, що матрац і подушка повинні поєднуватися за властивостями. Якщо він досить м'який, то вона повинна бути високою. В іншому випадку, необхідно придбати подушку нижче. Пригадайте, в якій позі ви найчастіше спите. Якщо на боці, то сміливо купуйте високу подушку. А якщо ваша улюблена поза для сну - лежачи на спині або на животі, то варто подумати про більш низькій висоті вашої подушки. Також важливо врахувати ширину плечей і відповідний їм шийний вигин. Ваш хребет повинен прийняти максимально природну позу і відпочити за ніч. Запам'ятайте основне правило: чим ширше плечі, тим вище повинна бути подушка. Іноді її наповнювач збивається і приминається. При покупці це слід врахувати і купити відразу подушку вище. Це також слід пам'ятати при придбанні ковдр. Обов'язково звертайте увагу на частоту і міцність їх простежка.
5
Міняйте подушки і ковдри вчасно. Пам'ятайте, що пір'яні і пухові подушки і ковдри обов'язково потрібно просушувати і точно дотримуватися всі рекомендації по догляду за ними. Залежно від наповнювача, термін придатності таких приладдя може варіюватися. Обов'язково ознайомтеся з цією інформацією при покупці.