Як закруглити кути у таблиці. закруглити кути таблиці exel.

Круглі кути в таблиць служать виключно для створення певного зовнішнього вигляду і не несуть в собі практичного значення. Але іноді з'являється необхідність надати їм більш естетичний вигляд. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - редактор веб-сторінок;
  • - додаток для створення зображень.
Інструкція
1
Створіть у редакторі веб-сторінки блок прямокутної форми. Запам'ятайте точне значення кольору вашої таблиці і фонового кольору тій області, в якій вона знаходитиметься.
2
При створенні блоку розраховуйте ще те, що з боків і кутах потрібно буде додати ще додаткові елементи, тому додайте в блок таблицю з трьох рядків і трьох колонок. Зробіть розмітку відповідно розміру майбутніх куточків.
3
Заздалегідь підготуйте зроблені в будь-якому наявному у вас графічному редакторі закруглені куточки. Вони повинні бути зроблені у формі квадратів з намальованими напівколами кольору вашої майбутньої веб-сторінки. Інша частина квадрата повинна бути пофарбована в основний фоновий колір або колір тієї області, на якій розташовується таблиця, тобто, вони повинні повністю зливатися. Також можете оформити закруглені кути графічними ефектами за своїм смаком.
4
За тим же принципом зробіть прямокутники, які будуть розташовуватися по периметру блоку. Розмір розраховуйте виходячи з величини сторони квадрата з намальованим кутом і згідно довжині сторони таблиці, до якої підходить той чи інший прямокутник.
5
Подгоните розмір зображень під розміри бічних елементів таблиці. Краще всього не зберігати відразу зменшені зображення, а мати копії більш високого дозволу на всяк випадок, якщо раптом вам доведеться проробляти операцію для тієї ж веб-сторінки або для використання в подальшому як шаблон, щоб не довелося повторювати одні й ті ж дії кілька разів .
6
«Приклейте» до вашої таблиці з боків прямокутники і по кутах «закруглені» краю. Подгоните їх за розміром, щоб все виглядало єдиної фігурою, і зробіть поля таблиці невидимими. Найкраще середній блок таблиці робити самим великим, щоб не було великої відстані між вмісту в ній текстом і краями області.
Зверніть увагу
Будьте гранично уважні при виборі кольору.
Корисна порада
Найкраще запам'ятовуйте код кольору.