Як змінити групову політику.

Зміна параметрів безпеки для об'єкта групової політики являє собою окремий варіант використання можливостей конфігурації і виконується в оснащенні "Редактор локальних групових політик», що має дуже широку функціональність і яка є одним з найважливіших інструментів адміністрування в операційній системі Microsoft Windows.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Налаштування» для виконання операції зміни параметрів безпеки для об'єкта групової політики локального комп'ютера.
2
Вкажіть пункт «Панель управління» і розкрийте посилання «Адміністрування» подвійним кліком миші.
3
Розкрийте розділ «Локальна політика безпеки» подвійним кліком миші і виберіть вузол «Параметри безпеки» в дереві консолі.
4
Вкажіть пункт «Політики облікових записів» для зміни компонента «Політика блокування облікових записів» або «Політика паролів», або виберіть розділ «Локальні політики» для редагування компонентів «Призначення прав користувача», «Параметри безпеки» або «Політика аудиту ».
5
Розкрийте необхідний параметр безпеки подвійним кліком миші і введіть необхідне значення.
6
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін і поверніться в головне меню "Пуск" для зміни параметрів безпеки для об'єкта групової політики з робочої станції або сервера.
7
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення mmc у полі «Відкрити» для запуску порожній консолі ММС.
8
Вкажіть пункт "додати або видалити оснащення» в меню «Консоль» верхній панелі інструментів вікна програми і натисніть кнопку «Додати».
9
Розкрийте посилання «Редактор об'єктів групової політики» в діалоговому вікні «Додати ізольовану політику».
10
Натисніть кнопку «Обзор» в новому діалоговому вікні «Вибір об'єктів групової політики» і вкажіть об'єкт, що підлягає заміні.
11
Натисніть кнопку «Готово» для підтвердження свого вибору, натисніть кнопку «Закрити» для завершення роботи утиліти «Редактор групових політик» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
12
Оберіть вузол «Параметри безпеки» в дереві консолі і вкажіть пункт «Політики облікових записів» для зміни компонента «Політика блокування облікових записів», «Політика паролів» або «Політика Kerberos».
13
Оберіть розділ «Локальні політики» для редагування компонентів «Призначення прав користувача», «Параметри безпеки» або «Політика аудиту» або використовуйте елемент «Журнал подій» для зміни параметрів журналу.
14
Розкрийте параметр безпеки, підлягає зміні, подвійним кліком миші і введіть необхідне значення.
15
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Виконання вищеописаних процедур рекомендується проводити від імені адміністратора комп'ютера.