Як надрукувати по колу.

Дуже часто нам потрібно надрукувати текст не просто горизонтально або вертикально, а, наприклад, по контуру будь-якої фігури. На щастя, більшість графічних редакторів підтримують цю функцію.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop або інша програма редагування зображень з схожим функціоналом.
Інструкція
1
Скачайте програму Adobe Photoshop, найкраще останньої версії. Встановіть його на ваш комп'ютер, слідуючи вказівкам меню інсталятора. Скористайтеся пробним періодом дії або купіть ліцензію на користування програмою у виробника. Також це може бути будь-який графічний редактор, що підтримує дану функцію, схема подальших дій буде приблизно та ж сама, що й у випадку з додатком Photoshop.
2
Відкрийте встановлену програму Photoshop. Виберіть пункт «Створення нового файлу», задайте в його споконвічних параметрах назва і розмір. Також можна відкрити за допомогою того ж меню будь-який наявний у вас на комп'ютері зображення. На панелі інструментів зліва виберіть пункт «Намалювати коло».
3
Намалюйте коло потрібного вам діаметра тексту, який буде розташований по краях. Якщо ви не хочете, щоб було видно контури, зробіть окружність того ж кольору, що і фон самого зображення. Також ви можете вибрати будь-яку іншу фігуру або намалювати свою власну, по її контуру текст розташовуватиметься так само, як і у випадку та окружністю.
4
Виберіть інструмент із зображенням букви, клацніть на ньому правою кнопкою миші, виберіть горизонтальний або вертикальний текст-маску. Також може мати іншу назву в залежності від встановленої версії і наявності русифікатора. Налаштуйте параметри друку - шрифт, розмір букв, відступ, інтервал і так далі.
5
Натисніть на зображення кола, після того, як на його осі з'явиться похилий миготливий курсор, напишіть ваш текст і закріпіть шар. Майте на увазі, що не помістилися букви і слова не відображатимуться на малюнку, тому найкраще місце і шрифт розрахувати заздалегідь.
6
Збережіть зображення через меню «Файл», «Зберегти як ...». Виставите потрібні параметри якості перед закриттям.
Зверніть увагу
Adobe Photoshop є платною програмою.
Корисна порада
Користуйтеся ліцензійними версіями програмного забезпечення.