Як включити навігатор. Як підключити навігатор до машини.

GPS навігація - дуже популярний додаток в нашому біжить темпі життя. Ви можете без проблем дізнатися своє місце розташування або прокласти маршрут в абсолютно будь-який пункт призначення. Включити навігатор можна на різних мобільних пристроях: КПК, навігаторі або телефоні.
Інструкція
1
Самим прийнятним способом підключення до навігації вважається застосування функції прямо зі свого мобільного телефону. Спочатку вам знадобиться завантажити потрібні карти для навігації в системі стільникового телефону. Карти знаходяться в доступності на офіційних сайтах gps систем для всіх бажаючих користувачів. Потім зайдіть в пункт меню з навігацією, виберіть «Налаштування» і «Завантажити карти». Система телефону перенаправить вас на необхідний веб сервіс. Далі вибирайте карту для конкретного регіону, де ви проживаєте.
2
Виберіть команду «Карти» або «Почати навігацію». Через деякий час відбудеться перше завантаження. На екрані КМП або мобільного телефону ви побачите карту і точку вашого місцезнаходження. Далі ви можете сміливо розраховувати відстані, прокладати маршрути і вказувати точки призначення.
3
Щоб включити навігатор на GPS пристрої, буде потрібно включити сторінку карти. Виділіть на сторінці меню додаток «Навігація» і вкажіть «Увійти». Потім виділіть розділ «Включити режим карти» і знову натисніть «Увійти». Перед вами з'явиться сторінка з картою, на якій буде блимати точка вашого поточного місця розташування. Якщо у вас виникнуть проблеми при завантаженні, то звертайтеся в сервіси Яндекс Карти або Google Maps, так як найчастіше в системі навігації використовуються саме ці карти.
4
Так як прилад служить в основному в автомобілі, то вам потрібно буде встановити навігатор на зручній для вас приладової панелі. Потім прикрутіть навігаційну систему з допомогою шурупів, які входять в комплект. Переконайтеся, що система підключена до всіх необхідних контактам. Більшість систем можуть працювати від акумулятора, і тоді вам не потрібно буде підключати їх до бортового комп'ютера автомобіля. А деякі системи все ж працюють лише при включеному запалюванні. Так що враховуйте всі особливості купленої вами системи.