Як запустити плагін.

Плагін - це комп'ютерна програма, яка є доповненням основної програми. Плагін дозволяє розширити її можливості. Найчастіше програму застосовують в популярному фотошопі, вона дозволяє спростити виконання багатьох завдань. Так що читайте уважно, як слід запустити плагін.
Інструкція
1
Плагінів існує величезна безліч, спочатку потрібно вибрати для себе відповідний варіант, щоб не перевантажити програму невикористовуваними функціями. Ви можете купити ліцензійну версію в комп'ютерному магазині або завантажити додаток на сайтах в мережі інтернет.
2
Зупиніться на цікавій для вас програмі і натисніть «скачати». Якщо плагін завантажиться в архів, то запустіть файл install.exe або setup.exe встановіть програму. А якщо ж ви завантажили плагін у формі інсталяційний файл, то встановіть його як будь-яку стандартну програму, тоді він автоматично інтегрується в головну програму, наприклад, в фотошоп.
3
Якщо плагін ви завантажили у вигляді файлу у форматі 8bf, то вам буде потрібно перемістити його в папку Plug-Ins, яка розташована за замовчуванням в директорії: C: \ Program Files \ Adobe \ Photoshop CS. Далі при кожному запуску програма переглядає каталог Plug-Ins. Потім вона реєструє додаток в основному меню. Ви без проблем виявите її під час роботи.
4
Якщо основна програма не бачить запущений плагін, то перезавантажте її, щоб додаток додалося в програму. Але врахуйте, що не всі фільтри зможуть працювати c різними форматами. Багато фільтри підтримують лише 8-бітний RGB-режим. Якщо плагін не зможе працювати в якомусь режимі, то він буде просто недоступний в основному меню.
5
Пам'ятайте, що при запуску плагінів необхідно виконувати наступні операції: створення папки для плагінів, скачування самої програми і створення сторінки фільтра. Якою б складною на перший погляд вам не здалася установка додаткового додатка, то знайте, що в майбутньому плагін спростить вам роботу в будь-якій програмі в кілька разів.