Як використовувати телефон Як мікрофон. Телефон як мікрофона.

В наш час дуже поширені різноманітні програми для спілкування через інтернет з можливістю чути і бачити співрозмовника. Для правильної роботи такої програми потрібно веб-камера і мікрофон, щоб відео і аудіо зв'язок був двостороннім. Звичайно, найлегше придбати звичайну веб-камеру або користуватися вбудованим в ноутбук мікрофоном, однак, якщо його не виявляється під рукою, є спосіб вирішити цю проблему.
Інструкція
1
Використовуйте як мікрофона свій мобільний телефон або смартфон. Для цього вам буде потрібно завантажити певну програму, встановити її на телефон і комп'ютер, після чого синхронізувати їх. Це робиться для того, щоб комп'ютер міг розпізнати, що необхідно використовувати камеру і мікрофон телефону.
2
Телефони, що працюють на базі Windows Mobile, мають кілька варіантів для такого підключення. Скористайтеся, наприклад, програмою Webcamera Plus. Однак будьте уважні: багато додатки не задіюють мікрофон телефону, тому опиняться вам абсолютно марними.
3
Врахуйте, що для коректної роботи програми і синхронізації вам знадобиться також встановити одну з таких сполук: Wi-Fi, USB, Bluetooth або GPRS/3G. Виберіть одне з перерахованих вище, яке підтримується і телефоном, і комп'ютером. Після синхронізації ваш телефон буде використовуватися як мікрофон і камера, тому забудьте навіть про використання гарнітури.
4
Телефони Samsung, як і Nokia, теж можуть використовуватися як мікрофона в процесі розмови на комп'ютері. Врахуйте, що спеціалізованих програм для конкретних моделей телефонів не існує, практично всі вони підходять для будь-яких пристроїв. Спробуйте завантажити схожу програму, проте, більш доступну для відкритого користування. Ця програма Warelex Mobiola Microphone v1.00. Даний програмний продукт надає можливість використання телефону як мікрофона для комп'ютера. Він відмінно працює з Yahoo, Skype, IM і схожими клієнтами. Завантажте програму зі сторонніх ресурсів або безпосередньо з сайту виробника (http://warelex.com). Для з'єднання телефону з комп'ютером використовуйте підключення по Bluetooth, інших варіантів програма не підтримує.
5
Зверніть увагу, що в якості мікрофона іноді набагато простіше використовувати гарнітуру, ніж витрачати час на установку програм і процедуру синхронізації.