Як в'язати жилет.

На сьогоднішній день в магазинах можна знайти різноманітну одяг на будь-який смак. Але як приємно носити одяг, пов'язану своїми руками. Щоб вийшла пристойна річ, щоб їй можна було захоплюватися, потрібно буде постаратися і набратися майстерності.
Вам знадобиться
  • Щоб зв'язати жилет 42 розміру буде потрібно: 300 грам пряжі, спиці 3, 4 і 5 номера. Не зайвою буде і одна допоміжна спиця. Якщо жилет робити з бантом, то тоді знадобиться атласна стрічка приблизно 200 сантиметрів.
Інструкція
1
Починається в'язання зі спинки. Для цього на спиці 3 і 5 номера потрібно набрати 92 петлі і провязать два ряди подвійний гумкою, в якій в'яжеться одна петля лицьова, інша виворітна.
2
Потім вісім рядів в'яжеться: дві петлі виворітні, одна лицьова. Після потрібно перейти на спиці 4 номера і зв'язати лицьову гладь, приблизно дев'ять сантиметрів.
3
Для того щоб утворилася кулиска, потрібно перейти на спиці 3 і 5 номера. Зв'язати вісім рядів лицьовими петлями і залишити ці петлі на допоміжній спиці.
4
На спиці 5 і 3 номери набрати 92 петлі і по лицьовій стороні восьмого ряду зверху пов'язати вісім рядів лицьовими петлями. Потім взяти ліву спицю і допоміжну і провязать по дві петлі разом лицьовими, одну петлю з лівої і одну петлю з допоміжної спиці.
5
Далі потрібно перейти на спиці №4 і в'язати лицьову гладь 21 сантиметр, потім закрити петлі.
6
Передня частина жилета в'яжеться з двох частин. Для цього набирається 47 петель і в'яжеться подвійна гумка. Потім дев'ять петель подвійний гумкою, а 38 - дві петлі виворітні, одна лицьова. Так пров'язується 2,5 сантиметра.
7
Перейти на спиці 4 номера і взяти перші 30 петель, за допомогою яких в'яжеться дев'ять петель подвійний гумкою, дві виворітними і дві лицьовими. Через 16 сантиметрів зв'язати кулиску, як і для спинки.
8
За таким принципом потрібно в'язати жилет, але це не єдиний спосіб, існує безліч малюнків, як легких, так і важких, для виконання яких доведеться постаратися і докласти певних зусиль.