Як записувати музику на iPod.

Запис музики та інших даних на плеєри iPod здійснюється не всім звичним способом. Інтерфейсу операційної системи для цього буде недостатньо - потрібно спеціальна програма від розробників.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму iTunes. Вона розроблена спеціально для синхронізації плеєра iPod і комп'ютера. Відкрийте веб-браузер і перейдіть за адресою apple.com, відкрийте на сайті розділ iPod і знайдіть посилання Download iTunes. Клацніть по ній, на наступній сторінці виберіть необхідні параметри і натисніть кнопку Download Now. Дочекайтеся завантаження програми на жорсткий диск комп'ютера, після чого встановіть.
2
Після закінчення установки запустіть iTunes. Для запису музики на плеєр iPod спочатку її необхідно додати в фонотеку програми. Виберіть в меню «Файл» -> «Додати файл в фонотеку» (або «Додати папку в фонотеку»). У вікні, виберіть необхідні файли, після чого натисніть відповідну кнопку для додавання музики. Дочекайтеся закінчення процесу копіювання.
3
Щоб у майбутньому фонотека була завжди в актуальному стані, внесіть відповідні зміни в налаштування програми. Виберіть в меню «Правка» -> «Налаштування» -> «Додатки» -> «Основні» і поставте галочку біля пункту «Копіювати в папку iTunes Music при додаванні в фонотеку». При видаленні, переміщенні або перейменуванні вихідних файлів додані в фонотеку залишаться без змін.
4
Підключіть iPod до комп'ютера за допомогою usb-шнура. Один його кінець вставте у відповідний роз'єм плеєра, інший - в роз'єм системного блоку.
5
Відкрийте в програмі iTunes вкладку «Музика», виберіть пункт "Синхронізувати музику» і натисніть кнопку «Застосувати». Зачекайте, поки процес додавання музики на плеєр завершиться.
6
Використовуйте можливість створення плейлистів для запису на плеєр не всієї наявної в iTunes музики, а лише тієї, яка потрібна в даний момент. При виборі пункту «Синхронізувати музику» ви можете вказати конкретні плейлисти, які хочете бачити на своєму плеєрі. Точно такі ж плейлисти з'являться і в iPod.
На відміну від більшості mp3-плеєрів, запис музики, на які проводиться як на звичайні flash карти, завантаження файлів на iPod не така проста задача. Для поповнення аудіотеки цього пристрою необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Перш ніж підключити iPod до комп'ютера і записати на нього якусь інформацію, скачайте і встановіть програму iTunes. Всі операції по додаванню, зміні і видаленню даних з пристрою виробляються тільки за допомогою цієї програми.
2
Запустіть iTunes, в пункті меню «Файл» виберіть «Додати файл в медіатеку» або «Додати папку в медіатеку». У вікні, виберіть файли або папки, які необхідно додати. В програму можуть бути додані аудіофайли наступних форматів: MP3, AAC, AIFF, WAV, Audible.com і Apple Lossless, також можна додавати файли формату wma, в цьому випадку iTunes конвертує їх в один з підтримуваних форматів. Якщо в налаштуваннях програми встановлений прапорець «Копіювати в папку iTunes Media при додаванні в медіатеку», то файли будуть скопійовані в спеціальну папку програми.
3
Підключіть iPod до комп'ютера. Безпосередній запис на iPod може бути проведена двома способамі.Для автоматичного запису медіатеки виділіть iPod в списку «Пристрої» в лівій частині вікна програми. Перейдіть у вкладку «Музика» в правій частині вікна програми. Встановіть галочку «Синхронізувати музику». За допомогою перемикача виберіть, що записувати на iPod, «Всі пісні і плейлисти» або «Вибрані плейлисти». Натисніть кнопку «Синхронізувати».
4
Додати музику на iPod можна і в ручному режимі. Виділіть пристрій у списку пристроїв, перейдіть у вкладку «Огляд» і встановіть галочку «Обробляти музику і відео вручну».
5
В розділі «Медіатека» виділіть пункт «Музика». У правій частині вікна виділіть необхідні елементи і перетягніть їх на значок iPod, після чого почнеться запис, аналогічним чином можуть бути записані створені в iTunes плейлисти.
6
Після закінчення запису виділіть iPod у списку пристроїв, в контекстному меню виберіть пункт «Витягнути» або натисніть кнопку поруч з назва пристрою.