Як відзначити день народження мами. Як зробити мамі приємне на день народження.

Щорічне святкування дня народження - аж ніяк не рутинне захід, схоже на кілька попередніх. Тим більше, коли це день народження мами. Відзначити його можна яскраво і незвично - так, щоб іменинниця зрозуміла те, як сильно ви її любите і яку ніжність відчуваєте до неї, адже її день народження - це і ваше свято теж.
Інструкція
1
Визначтеся чітко з основною концепцією вечора. Так, якщо ваша мама, наприклад, обожнює пригодницькі фільми в дусі Індіани Джонс, влаштуйте їй тематичну вечірку з масою захоплюючих конкурсів і з хвацькими ковбойськими танцями. Тільки обов'язково враховуйте інтереси вашої мами, адже це її день народження, а відповідно, все має проходити так, як подобається їй.
2
Прорахуйте чітко фінансовий план заходу, складіть кошторис майбутніх витрат. Для цього визначте, де ви будете відзначати свято - вдома чи зніміть для цього кафе. Також врахуйте, якщо ви хочете запросити на день народження музикантів, то це ще один істотний матеріальний внесок у свято. Не забудьте окремо розрахувати вартість святкового столу, причому тут важливо з самого початку визначитися будете ви готувати частування самі, або замовте страви у кухарів.
3
Складіть хоча б приблизний список гостей, обов'язково погодивши кожного запрошеного з маминим думкою. Крім цього, постарайтеся кожному гостю свята виділити нехай невелику, але свою роль на святковій вечірці. Для цього підберіть різні аксесуари, розраховані на кількість запрошених в рамках концепції свята.
4
Не забудьте продумати музичне оформлення вечірки. Тут також важливо відразу зрозуміти - чи хочете ви самі включати музику впродовж вечора, або відвести цю роботу професіоналові.
5
Підготуйте заздалегідь всілякі стінгазети, плакати та відеоролики про життя вашої мами. Приділіть цьому місце на заході, навіть якщо це трохи розходиться з концепцією вечора.
6
Не забудьте, що головну роль в організації та проведенні свята для мами доведеться грати вам - дітям. З цієї причини підготуйте зворушливі, добрі слова на її адресу, згадайте цікаві випадки зі свого дитинства. Ви навіть можете скласти календар знаменних дат своєї родини. Повірте, всім це буде дуже цікаво.
7
Підготуйте про подарунки для іменинниці. Згадайте те, про що мріяла ваша мама останнім часом. І нехай вас не лякає, що подарунок може бути абсолютно непрактичним, зате він буде дійсно приємним сюрпризом.
Мама - найближча людина на світі. Вітання стане для неї підтвердженням вашої уваги і турботи. Щоб день народження мами запам'ятався приємними хвилинами, ретельно до нього підготуйтеся, обдумавши всі деталі свята.
Інструкція
1
Оберіть місце торжестваЧтоби доставити мамі радість, подбайте про її хорошому настрої в цей день . Для вас не складе труднощів догодити, якщо ви знаєте її смаки. Можна влаштувати торжество в домашній обстановці або перенести його в ресторан або кафе. Якщо дозволяє погода, організуйте невелику подорож на екскурсійному теплоході або святковий пікнік на природі - цим ви вирішите питання дозвілля і вам не доведеться спеціально розважати гостей.
2
Відзначте подія в ресторанеЕслі ви маєте намір влаштувати свято не вдома, замовте стіл на всю сім'ю і проведіть незвичайний вечір у ресторані. Привітайте рідної людини так, щоб цей день нагадував про вашу турботу і любов. Подбайте про приємні несподіванки. Наприклад, цікаво виглядає ефектна поява красивого торта. Заздалегідь обговоріть з персоналом ресторану час цього яскравого моменту.
3
Організуйте свято домаЧтоби день народження став торжеством, обміркуйте його проведення. Надайте мамі належну увагу, попередньо обговоривши з нею склад гостей. Особливо ретельно поставтеся до підбору частування. Приготуйте святкове меню з смачних страв і якісних напоїв, враховуючи побажання іменинниці. Щоб підкреслити важливість події, постеліть нову скатертину і нарядно сервірують стіл. Проявіть винахідливість при оформленні приміщення - все має виглядати красиво. Можна розвісити кулі, але незмінним прикрасою кімнати є квіти. Це може бути один великий букет або кілька маленьких, розкладених на столі.
4
Позбавте маму від усіляких турбот з організації домашнього свята. Ввічливо усувайте її від справ, але прислухайтеся до побажань і порад. Щоб іменинниця була впевнена у вдалій підготовці до торжества, ознайомте її зі своїми планами з приготування страв - вона може щось підказати. Обов'язково приготуйте кулінарний сюрприз. Кращим втіленням приємної несподіванки стане незвичайний торт. Замовте його у кондитерській, щоб мама не бачила його приготування.
5
Вручіть подарокПреподнесіте мамі квіти - вони обов'язкові при привітанні жінки будь-якого віку. Крім цього, віддайте підготовлені з любов'ю подарунки - мамі буде дорого кожен прояв вашої турботи і уваги. Зворушливо звучать вірші, сказані дітьми - це доставить особливу радість іменинниці.
6
Заготовте кілька тостів - побажань. Протягом трапези потрібно попросити рідних приєднатися до ваших привітань. Красномовні гості зможуть самі вимовити багато добрих слів від себе або зачитати текст, підготовлений вами.
7
Подумайте про дозвілля На дні народження не варто обмежуватися гастрономічним вишукуваннями. Щоб гості не нудьгували, подбайте про музику - напевно хтось захоче послухати приємні мелодії і потанцювати.
Зверніть увагу
Постарайтеся стилем подарунка підкреслити жіночність мами - їй приємно отримувати не лише практичні речі, а духи, дорогу косметику і гарний одяг.
Корисна порада
Виготовте подарунок власними руками - в ньому буде частинка вашої душі, що буде дорожче всього на світі.