Як навчитися грати на електрогітарі.

Електромузичні інструменти - синтез мистецтва і науки. Найпопулярніший інструмент цього сімейства - електрогітара. І фізики, і лірики від 15 років мріють грати на ній або вже грають. Якщо ви теж хочете долучитися до молодої культурі виконавства на цьому інструменті, спочатку визначитеся, яку партію ви будете виконувати в колективі - ритмічну або сольну.
Вам знадобиться
  • Електрогітара;
  • Комбопідсилювач;
  • Процесор ефектів;
  • Кабелі.
Інструкція
1
Гітара може виконувати функцію солирующего або акомпануючого інструменту. Останнім часом гітари випускаються з прицілом як на стиль музики, так і на роль інструменту в групі, зокрема, ритм-гітари мають більш насичений звук.Еслі ви хочете освоїти обидві функції гітари і збираєтеся почати з акомпанементу, то запам'ятайте, що на гітарі існує два основних типи супроводу: бій і перебір. В обох випадках ліва рука затискає струни на відповідних акорду ладах, відмінності виявляються в правой.В бій медіатор в правій руці одночасно (або майже одночасно, наскільки це можливо і доречно в конкретному творі) проходить зверху чи знизу по всіх струнах. У другому варіанті можливий тільки послідовний хід від струни до струни, виходить дещо арфовое звучання.
2
Техніка сольної гри набагато складніше й різноманітніше. Як правило, солирующий інструмент грає одноголосную мелодію, тому в поточний момент задіяна тільки одна струна, тільки один звук. А значить, його тембр, техніка його вилучення повинні бути такими, щоб слухач слухав вас з відкритим ротом. Прийоми сольної гри - це бенд (граюча струна підтягується туди-сюди поперек грифа), слайд (палець ковзає по струні то до голівки, то до корпусу), теппинг, безліч трелей та інше. Крім того, можна підбирати ефекти на процесорі, надаючи тембром гітари специфічне забарвлення.
Корисна порада
Займайтеся кожен день. Краще приділяти музиці хоча б півгодини стабільно, ніж три-чотири години раз в неделю.Во час виконання нудних вправ включите фоном улюблений фільм або серіал. Пальці самі зроблять работу.Прежде ніж приступати до твору власних творів, зіграйте кілька чужих. Ви зрозумієте, що повинно бути в кожній пісні, з чого складається її скелет.