Як зробити красиву стрижку.

Кожна модниця мріє про красиве зачісці, але в основі будь-якої зачісці лежить стрижка. Тому дуже важливо, щоб стрижка не тільки підходила вам, але і доповнювала і прикрашала ваш цілісний образ.
Інструкція
1
Гарну стрижку зробити дуже просто. У вирішенні даного питання існують два шляхи: підстригтися самостійно або звернутися до професіоналів. Зробити стрижку самій собі дуже складно, так як у вас не буде можливості бачити себе з боку. Таке рішення проблеми доречно в тому випадку якщо мова йде про підрівнювання чубчика або, наприклад, про стрижки «Каскад». Для того щоб підрівняти чубок необхідно: 1) вимити голову; 2) визначитися з видом чубчика: пряма або коса; 3) взяти велике дзеркало і зручні ножиці; 4) відстригти зайве волосся, попередньо намочивши їх; 5) висушити чубок феном.
2
Стрижка «Каскад» дуже проста у виконанні. Для початку вимийте голову. Потім мокре волосся зачешіте на обличчя і нахиліться вперед так, щоб кінчики ваших волосся створювали рівну лінію. Ножицями обстрижіть потрібну кількість волосся по прямій лінії. За рахунок того, що волосся було зачесане вперед, при поверненні в початкове положення пасма ляжуть драбинкою.
3
Якщо ж ваша подружка попросила підстригти її, то коло ваших можливостей значно розширюється. Дуже модна зачіска «Від коротких до довгих» проста у виконанні. Для початку відокремте зовнішні верхні пасма волосся від внутрішніх нижніх. Зробити це можна, використовуючи гумки, потім верхні волосся необхідно підстригти так, щоб вони утворили пишну шапочку, а нижні підрівняти. Стрижка готова.
4
Не менш популярна стрижка «Спіраль». Ця стрижка для короткого волосся. Пасма з лівого боку голови ви підстригаєте коротко, а далі, рухаючись до правого боку, робите їх все довшими.
5
Не важко буде для вас і просто підрівняти волосся. Для цього розчешіть пасма так, що б вони лягли на своє місце. Потім акуратно ножицями зрізати посічені кінчики. Якщо волосся пряме, то стрижіть по прямій лінії, а якщо стрижка увазі різну довжину пасом, то зберігайте форму стрижки.
6
Будь-яку стрижку потрібно робити на мокрих волоссі, так як ви зможете бачити реальну довжину волосся, а після завершення роботи волосся необхідно укласти феном.
7
В іншому ж порадьтеся з майстром-перукарем. Адже він професіонал і повинен розбиратися в структурі волосся, а, отже, знати яка стрижка підійде вам, а яка вашій подружці.
Ви регулярно ходите на стрижку в хороший салон? Відмінно, але укладені майстром волосся зберігають свій вигляд не більше доби. Вже на ранок від елегантної укладання не залишається і сліду. Як бути? Немає необхідності відвідувати свого стиліста щодня. Красиву зачіску можна зробити і самостійно, заощадивши не тільки гроші, але й час.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - щипці для розгладження волосся;
  • - кругла щітка;
  • - гребінець;
  • - спрей- блиск;
  • - спрей для укладки;
  • - лак для волосся;
  • - шпильки.
Інструкція
1
Основа будь укладання - чисте волосся. Вимийте їх м'яким шампунем, нанесіть пом'якшувальний кондиціонер, що запобігає сплутування. Просушіть локони рушником.
2
Приготуйте все необхідне і приступайте до укладання. Якщо ви вирішили зупинитися на гладкій зачісці, скористайтеся щипцями для випрямлення волосся. Нанесіть на пасма засіб, що охороняє їх від високих температур і приступайте до обробки. Дійте не поспішаючи, рухаючись від потилиці до особи, ведучи прилад зверху вниз. Щипці не тільки розгладять, а й просушать волосся.
3
Тонкою гребінцем позначте прямий або косий проділ. Нанесіть на волосся спрей-блиск, пригладьте їх. З одного боку подколіте пасма біля скроні поруч затискачів, з іншого залиште вільними.
4
Якщо вам подобаються пучки, спробуйте ефектний недбалий варіант. Скрутіть волосся в джгут і заколіть на потилиці великої плоскої шпилькою. Кінці волосся випустіть, розправте у вигляді пір'я і зафіксуйте воском.
5
Ще один варіант підходить як для офісу, так і для вечора. Розділіть волосся на косий проділ, збризніть їх лаком помірної фіксації. За допомогою тонкої гумки зберіть волосся в хвіст на потилиці. Одну пасмо знизу залиште вільною. Оберніть її навколо хвоста, замаскувавши гумку, кінчики волосся подверніте і сховайте.
6
Вам до душі об'ємні зачіски? Тоді скористайтеся феном і круглою щіткою. На вологі пасма нанесіть мус для укладання. Озбройтеся феном з плоскою насадкою. Накручуйте пасма на щітку і сушіть їх феном. Закручуйте локони в різних напрямках - так зачіска буде виглядати більш природно.
7
Закінчивши укладання, нахиліть голову вниз і пропустіть локони між пальців. Збризніть волосся лаком і відкиньте назад. Залишилося укласти чубок і зафіксувати укладку спреєм. Волосся не будуть жорсткими, однак зачіска прекрасно збереже свою форму.
Корисна порада
Якщо ви хочете повторити укладку, яку вам зробив майстер в салоні, повідомте йому про це. Попросіть пояснити послідовність кроків і порекомендувати інструменти та засоби укладань. Кілька домашніх тренувань, і у вас все вийде.