Як відзначити день народження в дитячому садку. Як відзначити дитячий день народження.

Наближається день народження вашого сина чи доньки. Ви мрієте, щоб це свято залишилося в дитячій пам'яті яскравим і веселим. Але як відсвяткувати торжество, якщо діти ходять у дитячий сад? Адже до вечора іменинник або іменинниця вже помучаться, і застілля може перейти в повсякденну посиделку дорослих. Влаштувати дитяче свято, чи не стомивши себе, гостей, а головне, малюка - святкування дня народження в дитячому садку.
Інструкція
1
Поговоріть про можливість проведення свята із завідуючою або вихователями. У дитячих садках є просторі і зручні приміщення, де діти зможуть веселитися, грати, дивитися виставу і пригощатися різною смакотою. У багатьох дитячих садках святкування днів народження вихованців є традицією. Але, якщо завідуюча йде на це неохоче або висуває будь-які матеріальні умови за таку своєрідну оренду, то подумайте про те, наскільки ця ідея взагалі виправдана. Якщо готові піти на всі умови - плануйте свято. Ні - придумайте інший сценарій. Ваш настрій не повинно нічим захмарюватися.
2
Вам дозволили відзначити свято, виділили відмінний зал, проінструктували що можна, а що не можна приносити з їжі і скільки часу можливо витратити на проведення заходу. Вперед! Пишіть сценарій, нехай про це дні народження ваш малюк розповість коли-небудь своїм дітям, а ті - онукам. Дитяча пам'ять феноменальна.
3
Візьміть костюми напрокат і переговорите з вільними днем батьками одногрупників вашої дитини про те, чи не погодяться вони на пару годин впасти в дитинство і повеселити своїх чад? Якщо ж добровольці не знайшли, то запросіть клоуна або знайдіть професійних аніматорів, що працюють на дитячих святах. Добре все, що обожнюють діти, все, що ненудно, але і не дуже буйно, щоб потім святкуючих малюків можна було втихомирити. У теплу погоду активну частину святкування можна перенести на вулицю.
4
Продумайте все до дрібниць - прикраса залу кульками, подарунки для дітлахів, які будуть читати вірші, співати пісні, відгадувати загадки і всіляко розважати себе і іменинника. Ніхто не повинен піти зі свята скривдженим, всім повинно усього вистачити. Купуйте ласощі для діточок, краще легкі, щоб вони не перебили їм апетиту. Підготуйте наряд для винуватця торжества, адже його чекає пильна увага і щире дитяче захоплення, а також об'єктиви фото- і відеокамер, ви ж будете закарбувати свято і щасливі дитячі мордочки.
5
Не забудьте після свята в дитячому садку допомогти працівникам установи привести в порядок місце події. Віддячите їх за розуміння, допомогу і участь у заході чим-небудь потрібним садка чи просто приємними знаками уваги. Якщо це доречно і у вас буде на це час, влаштуйте і для них окреме чаювання, посидьте всі разом - мами, тата і вихователі. Ну, це вже як вийде: у деяких дитячих садках правила вельми суворі, а десь це цілком можливо і навіть вітається.
6
Будьте на цьому святі, як діти. Веселіться, захоплюйтеся, розчулює, грайте. Палаючі очі вашого сина чи доньки та їхніх друзів будуть вам найкращою нагородою за те, що ви все зробили правильно!