Як вилікувати сечокам'яну хворобу.

Освіта піску і каменів у сечовому міхурі - так проявляється сечокам'яна хвороба, якої схильні люди будь-якого віку. Якщо ігнорувати симптоми захворювання і не лікувати хворобу, то це може призвести до розвитку пієлонефриту і циститу.
Інструкція
1
Здайте необхідні аналізи. Повне обстеження необхідно для того, щоб визначити розміри і природу утворень в сечовому міхурі. На підставі аналізів фахівець приймає рішення про призначення терапії: лікувати сечокам'яну хворобу можна консервативно, хірургічно та інструментально.
2
«Розчиніть» камені в сечовому міхурі. Такий метод підходить для ліквідації каменів, невеликих за розміром, а стан хворого дозволяє здійснити такого роду лікування. М'яким дією володіють препарати на рослинній основі - наприклад, «Канефрон», який можна застосовувати навіть маленьким дітям. Сечокислі камені розчиняються при терапії «алопуринол» або «Блемареном». Будь прийом препаратів слід починати тільки з дозволу лікаря.
3
Пройдіть процедуру дроблення каменів. Ендоскопічне каменедробіння застосовується для видалення великих каменів, також у тих випадках, коли стан людини вимагає негайного видалення утворень. Метод досить ефективний і не вимагає хірургічного втручання - камені дроблять за допомогою ультразвуку, електромагнітних хвиль, пневматичних апаратів. Після операції показано проходження фізіотерапії, яка суттєво зменшує тривалість реабілітаційного періоду.
4
Дотримуйтеся дієти. Залежно від природи утворення каменів призначається відповідна дієта. Камені в нирках можуть бути оксалатними - тоді хворому не можна вживати шпинат, салат, молоко і картоплю дозволені в невеликих кількостях. Наявність каменів-уратів вимагає виключення з раціону субпродуктів (печінки, мізків, легких і т.д.). Фосфатні камені вимагають дотримання м'ясної дієти, з виключенням з раціону фруктів, овочів і молочних продуктів.
5
Пийте трав'яні настої. Вибір рослинного збору також залежить від природи утворення каменів у нирках, їх розмірів та особливостей перебігу хвороби. За рекомендацією лікаря можна придбати спеціальний збалансований склад, який може містити кукурудзяні рильця, квіти калини, перстач гусячу і т.д. Ефект від фітотерапії при сечокам'яній хворобі може бути значним, якщо дотримуватися всіх умов застосування зборів та постійно контролювати стан хворої людини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nXL8X61L8uA