Як збільшити швидкість передачі.

При скачуванні з торрент-трекерів найбільш важливим показником користувача є обсяг інформації, який був переданий іншим користувачем через торрент-клієнт. Для збільшення швидкості передачі використовуйте кілька простих прийомів.
Інструкція
1
У першу чергу, упевніться, що ваше інтернет-з'єднання досить швидке. Найбільш швидким на даний момент є підключення по виділеній лінії. Зверніться до вашого провайдера для вибору найбільш підходящого вам тарифного плану. Вибирайте безлімітні тарифи, з їх допомогою ви зможете роздавати цілодобово, без розриву зв'язку і обмеження трафіку.
2
Запустіть ваш торрент-клієнт. Виділіть завантажені файли, які призначені для роздачі. Для цього утримуйте Ctrl натиснутою, натискаючи на кожен файл за допомогою мишки. Після цього натисніть на будь-який з них правою кнопкою миші і виберіть пункт «Призначити пріоритет», а далі «Високий». Після цього увійдіть ще раз, перейдіть по вкладці «Призначити пріоритет» і виберіть «Обмежити швидкість роздачі». Вимкніть його, встановивши значення «Необмежено».
3
Налаштуйте обмеження передачі, зайшовши в меню «Налаштування», і далі перейшовши в підменю «Конфігурація». Знайдіть пункт «Межа передачі» і відключіть обмеження, знявши галочку на «Обмежувати смугу». Застосуйте зроблені зміни в налаштуваннях, натиснувши на «Застосувати» і після цього на ОК.
4
Налаштуйте завантаження каналу доступу до мережі, щоб максимально збільшити можливу швидкість віддачі. Закрийте всі програми, що використовують підключення до мережі, крім торрент-клієнта. Вимкніть месенджери, менеджери завантажень, а також веб-браузер. Вимкніть також програми, що працюють у фоновому режимі. Відкрийте трей і закрийте їх. Запустіть диспетчер задач, після чого відключіть програми, що мають у своїй назві update - в даний момент часу ці програми викачують оновлення. Не запускайте дані програми до того, як вирішите припинити передачу файлів. У разі ж, якщо виникла необхідність використовувати браузер, використовуйте його тільки з відключеними картинками, а такожз забороною на завантаження flash і java додатків.