Як в'язати мітенки. мітенки спицями для початківців.

Мітенки - це дуже популярні жіночі рукавички без пальців, які ефективно захищають руки від холоду. Існує дуже багато різновидів мітенок, їх можна придбати в спеціалізованому магазині, а можна пов'язати власними руками.
Вам знадобиться
  • - 4 спиці
  • - гачок
  • - пряжа
Інструкція
1
Щоб в'язати мітенки, не потрібно володіти особливими навичками, потрібно бути просто уважними і дуже хотіти мітенкі.Вязать слід в такому порядку: Виміряти обсяг долоні, від цього буде залежати розмір, зазвичай він становить вісімнадцять сантиметрів.
2
Щоб визначити кількість петель в одному сантиметрі, потрібно зв'язати квадрат дванадцять сантиметрів завширшки і дванадцять сантиметрів у довжину, і порахувати кількість петель в одному сантиметрі.
3
Для того щоб мітенки вийшли без шва, їх потрібно в'язати на чотирьох спицях.
4
Розподіліть всі петлі на чотири спиці і пров'яжіть кілька рядів виворітними петлями, якщо починати в'язати лицьовими петлями, то полотно буде згортатися.
5
Потім в'яжеться полотно з лицьових петель до великого пальця, це відстань вибирається довільно, залежно від побажань. Те, що вийшло можна приміряти на руку разом зі спицями.
6
Щоб вийшло отвір під палець, потрібно закрити приблизно шість петель, а в наступному ряду набрати їх, в результаті з'явиться отвір.
7
Далі в'яжеться лицьова гладь, по довжині довільно, але в кінці потрібно, так само як і спочатку, зв'язати кілька рядів виворітними петлями.
8
Палець вив'язувати можна як спицями, так і гачком, причому гачком набагато простіше. Для цього береться гачок такого ж номера, як і спиці і набирається приблизно чотирнадцять стовпчиків без накиду. В'язати слід по колу і приміряти в міру в'язання, коли розмір збігатиметься потрібно закінчити в'язання і заховати нитку.
9
Дотримуючись ці прості дії можна з легкістю в'язати мітенки, які зігріють руки в холодні зимові дні. Вони ні чим не гірше рукавиць і дуже теплие.Научіться в'язати - це великий успіх, тому що можна творити чудеса своїми руками, приносити радість не лише собі, а й своїм близьким.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bMW6OLSb-is