Як увійти в сервісне меню toshiba.

Сервісне меню дає можливість отримати доступ до налаштувань телевізора, не включеним в звичайне екранне меню. Крім того, воно дозволяє виробляти деякі сервісні операції тестування роботи центрального мікроконтролера, через який здійснюється управління всіма основними функціями телевізора. Кожен виробник використовує власний алгоритм включення такого меню - нижче наведена потрібна послідовність дій для телевізорів Toshiba.
Інструкція
1
Увімкніть телевізор, використовуючи кнопку power-on на його корпусі, і дочекайтеся появи зображення на екрані. Для подальших кроків вам буде потрібний пульт дистанційного керування - візьміть його, але не відходьте далеко від телевізора, так як і елементи управління, розміщені на його корпусі, теж будуть задіяні в операції.
2
Почніть з пульта управління - першою дією в послідовності має стати натискання на ньому кнопки відключення звуку. Ця кнопка відзначена на корпусі пульта написом mute і розміщена праворуч у першому ряду нижньої секції кнопок. Залежно від моделі телефону дистанційного керування і самого телевізора функція цієї кнопки може бути поєднана з командою переходу на наступну сторінку телетексту і мати напис page +.
3
Натисніть цю ж кнопку повторно, але на цей раз не відпускайте її.
4
Натисніть кнопку входу в екранне меню на корпусі телевізора, утримуючи при цьому клавішу mute на пульті дистанційного керування - ця кнопка повинна мати відповідний напис (menu). Якщо у використовуваній вами моделі Toshiba на корпусі телевізора такої кнопки не передбачено, то відшукайте на ньому невеликий отвір, за яким розміщено мікроперемикач. Цей елемент управління теж може бути відзначений маркуванням menu. Натисніть мікроперемикач яким-небудь підручним засобом - сірником, зубочисткою, шпилькою, голкою і т.д.
5
індикації того, що сервісне меню телевізора активовано, має стати поява літери S в правому верхньому куті екрану телевізора. Коли робота в сервісному меню буде завершена, для виходу з нього використовуйте кнопку power-off на корпусі телевізора.