Як малювати рот. малювати різні види губ олівцем.

Портретна схожість в малюнку дуже цінується в навичках як початківців, так і досвідчених художників. Якщо ви хочете навчитися грамотно і правильно малювати графічні портрети людей, вам необхідно вміння правильно малювати різні елементи людського обличчя. У цій статті ми розповімо про те, як намалювати олівцем реалістичний рот, без якого портрет не достовірним і схожим.
Інструкція
1
Уявіть рот людини у вигляді вигнутих рельєфних ліній, що проходять від носа до підборіддя. Спробуйте намалювати ці вигнуті лінії, що формують рельєф губ.
2
Куточки губ завжди знаходяться в тіні, як і більша частина верхньої губи. Найбільший світловий відблиск знаходиться в центрі нижньої губи. Малюючи губи, звертайте увагу на гру світла і тіні. У правильному відображенні світла і тіні полягає половина реалістичності намальованого вами елемента особи.
3
Найбільша тінь падає на куточки губ і місця, прилеглі до них. Центр і верхня частина верхньої губи більш світлі, ніж куточки. Заштрихуйте олівцем кутові зони верхньої губи, а також місця, близькі до з'єднання верхньої губи з нижньої.
4
Нижня губа також має затінені області - заштрихуйте ті її частини, які прилягають до верхньої губи зліва і справа, а також затемните куточки.
5
Округле простір в центрі нижньої губи, як правило, залишається світлим, - його не заштриховуєш, залиште його недоторканим. Штрихування на нижній губі робіть менш інтенсивну, ніж штрихування на верхній губі.
6
Акуратно намітьте контур губ. Потім перейдіть до області навколо рота - прямо під нижньою губою штрихуванням відзначте падаючу тінь, а також затемните місця ліворуч і праворуч від куточків губ.
7
Не забудьте заштрихувати тінь, яка завжди знаходиться в ямочки над верхньою губою.
8
Візьміть тонкий ластик і проведіть їм легку лінію по контуру губ, щоб зробити їх об'ємніше - на самі виступаючі краю губ завжди падає світло. Визначивши контур губ, закінчите малювання остаточної коригуванням обсягу і штрихування.