Як написати текст офіційного запрошення. текст офіційного запрошення на захід.

Написання та розсилка запрошень - один з важливих етапів підготовки і проведення будь-якого світського заходу. Літературний стиль визначається офіційністю і змістом запрошення (спонуканням до участі). Як етикетні мовний жанр, запрошення має свою структуру. Але зважаючи стислості цього жанру, вона вкрай проста.
Інструкція
1
Оберіть оптимальне звернення. Воно повинно відповідати образу адресата і рівню вашого з ним спілкування. В даний час в російській мові використовуються звернення «пан» (в скороченні г-н), «пані» (г-жа), «добродії». Офіційне формулювання: «Шановний пан ...» завжди супроводжує прізвище. Можете звернутися по імені та по батькові, тоді форма «пан» опускається. Наприклад: «Шановний Петро Семенович».
2
Сформулюйте основну фразу (або текст) офіційного запрошення. Тут ви повинні вказати, хто запрошує, навіщо і куди. Формулювання повинна бути строгою, літературній, граматично і орфографічно правильною. Зазвичай формулюються складні речення з причетними оборотами, використовується повне і офіційне найменування установи та організаторів. Наприклад: «Сибірський державний індустріальний університет запрошує ...». У запрошенні використовують мовні кліше: • запрошуємо Вас (вас) на/взяти участь у ... • маємо честь запросити Вас ... • направляємо Вам запрошення на ... • дозвольте/дозвольте запросити Вас на ... • із задоволенням запрошуємо вас ....
3
Вкажіть далі, який захід планується, з якою метою або чому присвячено. Наприклад: «... взяти участь у презентації результатів розробки генерального плану реконструкції ...», «... на банкет/торжество з нагоди ...», «... на урочистості, присвячені ...». Вкажіть, де, коли і в який час буде проходити захід. Ця інформація також може даватися в окремому реченні, якщо попереднє виявилося дуже великим.
4
Напишіть, якщо потрібно, де виходять або купуються запрошення. А також, якщо це важливо, помістіть прохання підтвердити прийняття запрошення або участь. Використовуйте фразу «Просимо підтвердити вашу згоду/участь/ваш приїзд ...» і вкажіть яким способом запрошеному це краще зробити - листом, факсом або телефоном. Закінчите запрошення стандартним формулюванням «З повагою, ...», вкажіть прізвище, ім'я і, можливо, посаду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fPDC7sd-i3s