Як налаштувати мережу через світч. настройка пк через світч.

При побудові власної локальної мережі необхідно враховувати кілька нюансів. Природно, якщо вам потрібно підключити мережеві комп'ютери до інтернету, необхідно додаткове обладнання.
Вам знадобиться
  • - свитч;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Придбайте мережевий концентратор (світч). Це обладнання буде потрібно для об'єднання всіх комп'ютерів в єдину мережу. Пам'ятайте про те, що до нього можна підключити і ноутбуки. Тепер виберіть достатньо потужний комп'ютер, який буде підключений до інтернету. Придбайте мережеву карту і встановіть її на обраному ПК.
2
Встановіть драйвери для цієї мережевої карти. Тепер з'єднайте всі комп'ютери та інші пристрої з мережевим концентратором. Підключіть це обладнання до електромережі. З того ПК, який ви вибрали для виконання функцій маршрутизатора, вийдіть в інтернет.
3
Налаштуйте з'єднання з інтернетом, створивши нове підключення і ввівши потрібні дані. Обов'язково перевірте його працездатність. Тепер відкрийте меню, що містить список активних мереж даного комп'ютера. Перейдіть до властивостей мережевого адаптера, який з'єднаний з світче. Відкрийте настройки протоколу інтернету TCP/IP.
4
Активуйте функцію «Використовувати наступний IP-адреса». Задайте значення статичного (постійного) IP-адреси, рівне 101.124.124.1. Збережіть налаштування цього меню. Відкрийте властивості підключення до інтернету і перейдіть до вкладці «Доступ». Знайдіть і активуйте функцію, що дозволяє іншим користувачам мережі використовувати це з'єднання з інтернетом.
5
На цьому етапі завершена настройка першого ПК. Тепер відкрийте властивості мережевих адаптерів інших комп'ютерів. В даному випадку мова йде про мережевих картах, з'єднаних з концентратором. Виконайте наступну настройку протоколу TCP/IP: - 101.124.124.Х - IP-адреса-255.0.0.0 - Маска подсеті- 101.124.124.1 - Основний шлюз- 101.124.124.1 - DNS-сервери.Учтіте, що параметр Х повинен бути більше одиниці , але менше 250. Збережіть налаштування і перезавантажте всі комп'ютери. Постійно стежте, щоб доступ в інтернет у першого ПК був активний.
Створення локальної мережі, що дозволяє користувачам комп'ютера-клієнта здійснювати вихід в інтернет, є одне з найпоширеніших задач. Налаштування світча , або перемикання, строго кажучи, не виконується. Достатньо простого з'єднання всіх необхідних проводів, а конфігурація виробляється на комп'ютерах користувачів.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Windows на комп'ютері, вже має доступ в інтернет, натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції настройки світча і конфігурування локальної мережі і відкрийте розділ «Панель управління».
2
Розгорніть вузол «Мережеве оточення» і виберіть яке підключення.
3
Викличте контекстне меню вибраного з'єднання кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
4
Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Вирішувати іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера».
5
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення процедури визначення IP-адреси головного комп'ютера створюваної мережі.
6
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення cmd у полі «Відкрити» для запуску утиліти інтерпретатора команд Windows.
7
Підтвердіть виконання команди запуску натисненням кнопки OK і введіть значення ipconfigв текстове поле командного рядка.
8
Натисніть функціональну клавішу Enter для авторизації виконання команди і визначте потрібну адресу.
9
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи комп'ютера, що підлягає включенню в локальну мережу і не має доступу в інтернет, перейдіть в пункт «Панель управління» і розгорніть вузол «Мережеве оточення».
10
Знайдіть бажане з'єднання і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші.
11
Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Протокол інтернету (TCP/IP)" діалогового вікна.
12
Вкажіть збережений IP-адресу основного комп'ютера в полях «Основний шлюз» і «DNS-сервер» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.