Як збільшити дорожній просвіт у автомобіля.

Вітчизняні дороги є другою за значимістю нашою проблемою, згідно класику. Але для автомобіля, якість дороги - це перша умова його нормальної і тривалої експлуатації. Щоб пристосувати його до наших реалій (особливо іномарку), потрібно збільшити його дорожній просвіт, тобто зробити ліфтинг автомобіля.
Вам знадобиться
  • Комплект для ліфтингу, підйомник, набір інструментів
Інструкція
1
Придбайте комплект запчастин для ліфтингу даного конкретного автомобіля. Як правило, це наставки з алюмінієвого сплаву для передньої підвіски і спеціальні гумові подушки, а також кронштейни для задньої. Зніміть передні стійки. Спеціальними стяжками стягніть пружини і зніміть їх верхні чашки. Демонтуйте рідні болти для кріплення стійки - вони коротші, ніж потрібно. У комплекті з наставку обов'язково повинні бути нові, більш довгі болти. Поставте їх на місце старих і знову зберіть стійку, не забуваючи закрутити її центральну гайку, яка послаблялася при зніманні. Встановіть на стійку наставку і простежте, щоб вона щільно сідала на місце. Якщо це не так, обов'язково доробіть наставку напилком. Встановіть стійки з наставку на місце. В результаті кузов в передній частині підніметься на 18-20 мм.
2
Підніміть автомобіль за допомогою підйомника або домкратами. Зніміть заднє сидіння і ослабте центральні гайки стійок. Зніміть стійки і розберіть їх. Якщо пружини і амортизатори йдуть окремо на балці - відкрутіть нижні частини амортизаторів і балка опуститься вниз. Встановіть під верхню частину пружини гумову подушку. На нижню частину амортизатора змонтуйте кронштейн, зробивши його довшим. Якщо задня стійка знаходиться в зборі, досить просто встановити гумову подушку.
3
Встановіть стійку на місце або прикріпіть амортизатор до балки. Закрутіть все ослаблені гайки і встановіть заднє сидіння на місце. В результаті цієї операції задня підвіска автомобіля підніметься на 30-50 мм, залежно від товщини гумової подушки. Чим більше зношені задні стійки, тим більш товсту подушку потрібно купувати. При експлуатації автомобіля враховуйте, що його центр ваги трохи піднімається. Це може призвести до збільшення валкості на різких швидкісних віражах.
Зверніть увагу
При експлуатації автомобіля враховуйте, що його центр ваги трохи піднімається. Це може призвести до збільшення валкості на різких швидкісних віражах.
Ви під'їжджаєте до роботи і паркуетесь на звичному для вас місці, як раптом - що це? Ви відчули, як машина бампером прошкрябала по бордюру. От халепа, думаєте ви, оглядаючи нижню частину бампера, а адже ще півроку тому такого не могло і статися, нова машина з запасом паркувалася біля бордюру. Ще трохи, і можна бампер розколоти. Найбільш сильно пружини підвіски просаджували в період обкатки, при русі з повним завантаженням і в момент старіння (років через п'ять), але у вас-то нова машина - їй півроку від народження, що робити?
Вам знадобиться
  • - набір проставок (вкладишів) згідно марці машини
  • - набір ключів
  • - гараж з ямою
  • - домкрат
  • - друг, який допоможе не тільки словом, а й ділом
Інструкція
1
Мати великий дорожній просвіт - доля великих джипів, паркетників та іншої елітарної техніки. Звичайно, при виборі машини ви цей показник враховували, адже живете в Росії. Стандартних 15-16 см цілком достатньо. Але, як бачите, закони фізики не обійти, пружини підвіски мають властивість просідати в міру пробігу автомобіля, і чим більше пробіг, тим сильніше це відчувається. Найпростіший варіант збільшення дорожнього просвіту - це встановити колеса більшого розміру. Якщо поставити поруч колеса радіусом 15 і 16 дюймів, то при однаковій висоті профілю і ширині, вони будуть вищі на цілих п'ять сантиметрів, але дорожній просвіт збільшитися лише на половину - на один дюйм. Повинен вас попередити: хоч цей спосіб і здається таким простим, він, мабуть, найбільш дорогий і небезпечний. Оскільки підвіска у вас просіла, і колесо пішло в глиб крила, то колесо більшого розміру піде туди ще більше, а це зменшить хід підвіски і може пошкодити елементи кузова при русі по нерівній дорозі. Цей варіант явно не підходить, і ви вже, напевно, здогадалися, що допрацьовувати потрібно підвіску.
2
Можна витратити купу грошей, купити нові пружини, заплатити фахівцям, щоб вони їх вам встановили, а через півроку все по новому. Навіщо? Адже є більш лояльний метод. Різні фірми вже давно освоїли випуск всіляких проставок і вкладишів під елементи підвіски. Вони, як правило, продаються окремо, але якщо пощастить, то можна придбати комплект на передню і задню підвіски разом з кріпленням (болти, гайки, шайби). Варіантів виконання безліч, під кожну марку автомобіля вони відрізняються розташуванням кріпильних отворів і посадочними розмірами.
3
У передній підвісці вкладиші встановлюються між стійкою і чашкою її кріплення до кузова. Для цього піднімаємо одну сторону машини домкратом і знімаємо колесо. Після чого відкручуємо кріплення стійки від чашки на кузові, вставляємо вкладиш і встановлюємо стійку на місце. Цю ж процедуру проробляємо зі стійкою з іншого боку.
4
В елементах задньої підвіски використовуються як вкладиші, що встановлюються між кузовом і кріпленням стійки амортизатора, так і проставки, що встановлюються між амортизатором і важелем підвіски. Якщо задня підвіска у вас залежна або незалежна - жорстка балка, на якій закріплені обидва задніх колеса, - то піднімати домкратом потрібно обидві сторони, і одночасно встановлювати проставки з двох сторін. Для чого піднімаємо домкратом задню частину машини і знімаємо обидва колеса, відкручуємо верхню кріпленні амортизатора, якщо у вас вкладиші, або нижнє - якщо проставки. Верхнє кріплення приблизно аналогічно передньої стійки, а нижня частина амортизатора кріпитися одним болтом. Проставки нижнього розташування мають кілька варіантів кріплення амортизатора, проміжне - середнє, і максимальне - високе. Після установки проставок встановіть колеса назад.
Зверніть увагу
При роботі з піднятим автомобілем, завжди включайте передачу в коробці передач, ставте на ручне гальмо і використовуйте противідкатні пристрої (упори по колеса) .Не використовуйте повторно болти, гайки, шайби, встановіть нові, а гайки повинні бути самоконтряшиїся. Не намагайтеся підняти підвіску максимально високо, це погіршить керованість автомобілем, геометрію установки коліс, призведе до додаткового навантаження на елементи підвіски і ШРУСи.
Корисна порада
При виборі вкладишів і проставок уважно перевірте якість виготовлення деталей, вони не повинні мати тріщин і нерівностей, права і ліва деталі повинні бути дзеркальн і рівні за толщіне.Еслі до кінця не впевнені, чи потрібно це вам, встановіть спочатку задні проставки, їх встановити і зняти простіше, ніж передніе.Прі першій можливості після установки вкладишів перевірте кути установки передніх коліс (сход-розвал). Так само може знадобитися регулювання приводу ручного гальма.