Як назвати сіамську кішку. Як назвати кошеня дівчинку сіамську.

Сіамські кішки відрізняються незвичайною аристократичною зовнішністю і складним, незалежним характером. Безумовно, ці прекрасні тварини гідні оригінального звучного імені, відповідного їх екзотичної краси. На що ж варто орієнтуватися, вибираючи ім'я для сіамської кішки?
Інструкція
1
Якщо ви - щасливий володар чистопорідної сіамської кішки з родоводом то, принаймні, з першою літерою імені вашого вихованця ви визначитеся без праці - її вам підкажуть в розпліднику. Відповідно до правил клубів, імена всіх кошенят з одного посліду повинні починатися на одну, строго певну букву. Також трапляється, що кішка вже отримала своє повне офіційне ім'я в розпліднику і змінити його вам не вдасться. В цьому випадку вам залишається вирішити будете ви використовувати його для щоденного спілкування, або віддасте перевагу придумати свій, «домашній» варіант. При цьому слід врахувати, що найкраще кішки сприймають клички, що складаються з 1-2 складів.
2
При виборі імені для сіамської кішки варто врахувати, що родом ці прекрасні і горді тварини з Таїланду, колишнього Сіаму. Тому добре, якщо в їх імені буде присутній колорит сходу. Ідеально підійдуть для цієї мети тайські імена. Погодьтеся, що якщо сіамська кішка буде носити ім'я, поширене на її «історичній батьківщині» - це виглядатиме цілком логічно й обгрунтовано. Вивчаючи і вибираючи імена, популярні в Таїланді, не забудьте про те, що наголос в них завжди падає на останній склад.
3
Слід знати, що в стародавньому Сіамі кішки даної породи вважалися священними тваринами. Тримати сіамських кішок дозволялося тільки членам королівської сім'ї або монахам. Виходячи з цього, вважається цілком припустимим наділяти цих тварин іменами древніх богинь. Наприклад, Ісіда, Рея або Астарта. Правда, перед тим як остаточно зупинити свій вибір на подібному імені, рекомендується по-краще дізнатися про характер і звички древньої тезки вашої улюблениці.
4
Зверніть увагу на особливості забарвлення сіамських кішок. Безумовно, однією з найбільш привабливих рис у вигляді цієї породи є дивовижний глибокий синій колір очей сіамців. Підберіть ім'я, що підкреслює цю особливість - Лагуна, Майя, Флокс, Індиго - прекрасно підійдуть сіамським кішкам.