Як лікувати артрит рук.

Запальні та дегенеративні захворювання суглобів верхніх кінцівок приносять людям, що страждають цією недугою, величезні незручності через вираженого больового синдрому, порушення функції руки як основного суб'єкта трудової діяльності людини і суттєво обмежують його працездатність і здатність навіть до самообслуговування. Враховуючи, що ці запальні або дегенеративні захворювання - артрити і артроз - виникають у жінок після 40 років, стає зрозуміло, чому таке значення надається їх своєчасному лікуванню.
Інструкція
1
Зверніться до терапевта за консультацією та пройдіть повний курс лабораторних та інструментальних методів дослідження - це допоможе не тільки точно встановити діагноз, а й форму захворювання, а в деяких випадках обстеження дозволяє з'ясувати причину розвитку артриту.
2
Якщо можливо, виключіть провокуючі фактори - тривале перебування рук у холодній воді, роботу в сирих і прохолодних приміщеннях.
3
Дотримуйтеся дієти, яка передбачатиме обмеження кількості простих вуглеводів (вони можуть провокувати розвиток запалення в суглобах взагалі), виключення значних кількостей кухонної солі, обмеження вживання копченостей, маринадів і солінь.
4
Відмовтеся від шкідливих звичок, так як куріння викликає спазм периферичних судин кровоносної системи. Це викликає погіршення умов кровопостачання у всіх тканинах, в тому числі в кістковій, в хрящовій, в зв'язках і сухожиллях. Шкідливі звички самі по собі можуть ставати причиною захворювання.
5
Поводите наполегливе і постійне лікування джерел хронічної інфекції, що провокує запалення в тканинах капсули суглоба.
6
Виключіть надмірну робоче навантаження на уражені суглоби рук, але обов'язково раціональне використання лікувальної фізкультури та методів санаторно-курортного лікування.
7
Призначення протизапальної терапії, в тому числі і знеболюючих препаратів повинно проводитися тільки після консультації лікаря, встановлення діагнозу і точної стадії захворювання.
8
Пам'ятайте, що при деяких формах артритів фізіотерапевтичне лікування може викликати поліпшення стану, а при інших, навпаки, спровокувати різке погіршення перебігу захворювання.
9
Для зменшення больового синдрому і набряклості тканин за порадою лікаря використовуйте численні лікарські рослини як самостійно, так і у вигляді зборів, при цьому слід пам'ятати, що при артритах можливе застосування таких відварів і настоїв як всередину, так і місцево.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SaaVRkAHH14