Як перевести комп'ютер в безпечний режим. Якою командою перевести комп.

В безпечному режимі, який інакше називається режимом захисту від збоїв, система завантажується в мінімальній конфігурації. Якщо нестабільність роботи Windows викликана новими встановленими програмами або драйверами, діагностичний режим дозволяє виявити проблемне ПО.
Інструкція
1
Після включення комп'ютера дочекайтеся закінчення первинного опитування пристроїв і натисніть на клавіатурі F8. Якщо на вашому комп'ютері встановлено кілька завантажувальних дисків, за допомогою клавіш управління («Вгору» і «Вниз») вибирайте потрібну систему і натисніть Enter.
2
У «Меню додаткових варіантів завантаження» клавішами «Вгору» і «Вниз» встановіть курсор на пункті «Безпечний режим» і підтвердіть вибір, натиснувши Enter. Window завантажить тільки ті драйвери, без яких не зможе працювати: системних служб, дисків, клавіатури, миші, монітора і відеоадаптера в режимі VGA. На запит про продовження роботи в безпечному режимі відповідайте «Так», інакше запуститься процес відновлення системи.
3
Якщо ви вибираєте «Безпечний режим із завантаженням мережних драйверів», у вас залишиться можливість працювати в локальній мережі. Цей режим може бути корисним для тестування комп'ютера за допомогою віддаленого доступу.
4
В «Безпечному режимі з підтримкою командного рядка» замість інтерфейсу Windows запускається команда cmd.exe. Ви будете вводити команди у вікні консолі.
5
Якщо ви при роботі в Windows виставили параметри екрана, які не підтримуються вашим монітором, вибирайте пункт «Включити режим VGA». Система завантажить режим VGA з роздільною здатністю 640х480 пікселів. Клацайте правою клавішею миші по вільному місцю на «Робочому столі», вибирайте опцію «Властивості» і переходите у вкладку «Параметри». Поміняйте настройки на ті, які ваш монітор підтримує.
6
«Завантаження останньої вдалої конфігурації» дозволяє зробити back-up системи до точки відновлення, створеної користувачем або системою. У версії Windows XP точки відновлення створюються автоматично перед установкою нових програм або драйверів. Вибирайте точку відкоту, найбільш близьку за часом до тієї дати, коли почалися проблеми в роботі системи.